Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt eddig a legdurvább...

Melyik volt eddig a legdurvább és legfélelmetesebb horror film amit valaha is láttatok?

Figyelt kérdés
Már minden horror és sci-fi filmet láttam és kíváncsi lennék saját tapasztalatokra is. Köszönöm!
2022. nov. 23. 02:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%

Mit sajnáljak egy számomra ismeretlen, adott esetben néha még irritáló emberen? Pl. a Fűrész filmekben is mind olyan áldozat volt akik másokat keserítettek meg és használtak ki, rajtuk is mit sajnáljak megérdemelték.


Azóta meg am eszembejutott, hogy voltam én mar pszichológusnál mert kellett annak idején sulis dolgokhoz és ő is megmondta, hogy semmi bajom az ég világon xd. Ennyit arról, hogy nekem szakember kell.

2022. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
#11 Veled vagyok, nem értem, hogy a sok hópihe miért szállt beléd a horrorfilmnézési szokásaid miatt. Ha téged nem kavar fel, akkor nem kavar fel, ettől még nincs semmi bajod. Gondolom a sebészekbe, orvosokba, nővérekbe/asszisztensekbe nem szálltok bele azért, mert nem hánynak bele az ember tüdejébe, miközben műtik őket, igaz? Ne legyetek már ilyen álszent, képmutató, törékeny kis virágszálak.
2022. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Semelyik horror film nem zaklat fel, de az E.T. a földönkívülit nem bírtam végignézni. Amikor a kislány plüss játékai közül pislogott kifelé a földönkívüli lény, ott végem volt. Kb 8 éves lehettem, most 47, de a mai napig gyomorgörcsöm lesz ha eszembe jut.
2022. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

A legdurvábbak a Végső állomás-filmek, a véres horrorokat amúgy sem szeretem, de ez a széria már mindegyiken messze túlmutat!

Inkább a szellemes-démonos-rémisztő horrorokat szeretem, abból pedig nekem is a Silent Hill volt a legfélelmetesebb, de inkább a vége felé, amikor a “boszorkányságra” derül fény!

2022. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 NTBS ***** válasza:
48%
Nem sokat néztem, de a Kör.
2022. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
#12 jól mondod, bizonyìtott tény hogy az orvosok nagy %-a pszichopata hajlamokkal rendelkezik vagy az is. Nézz utàna nyugodtan
2022. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%

12

Köszi a supportálást. Hát na igen, látod, hogy egyeseket mennyire zavar ha másnak normális gyomra van :D álszenteskedni az mindig is ment mindenkinek.

2022. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
#17 igazán nincs mit mókuskàm , szìvesen supportollak bàrmikor főleg hàtulról
2022. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%
#18 Azt nekem írta te gyökér. Én voltam a 12-es.
2022. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#16 Nem csak orvosokról beszéltem.
2022. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!