Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Ugye, h elcseszt...

Vámpírnaplók! Ugye, h elcseszték a sorozatot ezzel?

Figyelt kérdés
A vérfarkassal. Mármint tök jó ötlet, meg minden,de Istenem, h néz már ki??? Mint egy egyszerű farkas és annyira látszódik, h számítógépes, h ez már fáj. Még csak nem is félelmetes.:( persze ezek után is nézni fogom, de ezt a 2. évadot elkapodták...
2010. szept. 28. 16:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten téged is érdekel ,,kedves,, válaszoló, ha válaszolsz az ilyen típusú kérdésekre. Nem azért, de én sem írogatok pl. a star wars -os kérdésekhez hogy mennyire sz..ar., azért mert nem érdekel.

Én szeretem a Twilight-ot is és a VD.is. Am az ilyen i.dióta emberek miatt mint te, van az általánosítás a rajongókról. Sikítozó h.ülye pi..csák. Nem de?

2010. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszoló:)
2010. okt. 1. 18:17
 23/27 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :)
2010. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Csakhogy tisztázzuk!A kérdezőnek:ha figyelmesen olvasol,láthatod hogy válaszoltam és ez egy olyan oldal ahol a véleményem is megírhatom.Te mondtad h szánalmas vok,mégis mit válaszoljak?hogy köszi?


Utolsó válaszoló:Nem én tehetek arról,hogy nem mersz beírni egy topikba h kifejezd nemtetszésed(star wars),bár ez még nem jelenti azt hogy érdekel is a téma.Tudod ez az oldal unaloműző is...Csakúgy mint neked is.Továbbá én nem vagyok sikítozó rajongó,pff,nemis értem miért gondolod ezt.Kíváncsi lennék ugyan hány éves vagy,s miről feltételezed ezt?Na mindegy!Ha elolvastátok volna normálisan az első válaszom,akkor láthatnátok,szimplán válaszoltam,véleményt alkottam.A többi már a ti gondotok,ti sikítozó rajongók!

2010. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Csak hogy örülj, elolvastam még egyszer a legelső válaszod. Nem azért nem írok bele azokba a kérdésekbe mert ,,félek,, hanem mert egyszerűen annyira sem érdekel hogy rákattintsak.

Most is ugyan azt gondolom. Az akkora rajongók mint Te, védik kézzel lábbal a filmet, szereplőit stb. mindenkin átgázolva azzal, hogy le. ra.tyizza más kedvelt sorozatát.

Az jó hogy Te azzal ütöd el az időt, hogy másokat szekálj.

Na mindegy, nincs értelme itt veszekedni. Amúgy 21 vagyok. Nem tudom ez miben lényeges, de azért leírom.

üdv

2010. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nem szekáltam senkit,nameg mégcsak rajongó sem vagyok.(nem védem foggal-körömmel,nem imádom...sőt!)az írásod alapján egy lázas tinire gondoltam,lám tévedtem a korral kapcsolatban.De ez már nagyon béna amit csináltok...na ennyi.Mostmár folytassátok a csevelyt az adott témakörről,mert ez már gáz!
2010. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Itt senki nem kíváncsi rád, úgyh irogassál máshova.
2010. okt. 4. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!