Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Ugye, h elcseszt...

Vámpírnaplók! Ugye, h elcseszték a sorozatot ezzel?

Figyelt kérdés
A vérfarkassal. Mármint tök jó ötlet, meg minden,de Istenem, h néz már ki??? Mint egy egyszerű farkas és annyira látszódik, h számítógépes, h ez már fáj. Még csak nem is félelmetes.:( persze ezek után is nézni fogom, de ezt a 2. évadot elkapodták...
2010. szept. 28. 16:47
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Sztem a történet az jó, majd akkor fogják igazán elcseszni, ha Elena összejön Damonnal.
2010. szept. 28. 20:51
 12/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem tennének bele újdonságokat,akkor nem lenne mit nézni...

Kicsit unalmas lenne a sorozat,ha csak összejönnének,szakítanának,ölnének,szenvednének.

Engem az idegesít,hogy már mindenki vámpír,és

én sem szeretném,ha Elena Damonnal lenne:)

2010. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Igen sztem is jó dolog ez h most közbelépet Katherine, meg a vérfarkasok, csak kicsit csalódtam h így összedobták a farkast.


Am meglepődtem mert egy csomó internetes portálon azt szeretnék ha az Elena a Damonnal jönne össze. Jó oké helyes meg minden, de azért ha visszagondolunk arra, h mennyi mindenkit, ártatlant ölt meg heccből..

2010. szept. 29. 10:09
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem évad vége az lesz, hogy Elena meghal.
2010. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
sztem ígyis elég ratyi ez a sorozat.Twilight koppintás!Ja,csak megjegyzem,hogy majd pont a magyar médiának hinnék,akik még a sztárok interjúit is mindig sza..l fordítják...(fókusz)és a szereplők ebben a sorozatban egy csapat hormonzavarosra hasonlít!pff
2010. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nézz már picit utána a két könyvnek, melyik jelent meg előbb.
2010. szept. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

1.Ahelyett, h oltanád a másikat inkább válaszolnál.


2.a fókuszos dolgot pedig csak úgy megjegyeztem..


pff szánalmas vagy

2010. okt. 1. 10:10
 18/27 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nem koppintás. Ha rá keresel, akkor találsz olyat, amikor Stephenie elárulja, hogy a True Blood-ból merített ihletet, és nem fordítva. És a könyvben az Inni és Élni hagyni is hamarabb megjelent, mint a Twilight, szóval nem lehet koppintás. ;)
2010. okt. 1. 10:17
 19/27 anonim ***** válasza:
azt tudom,hogy a true blod volt előbb..nem vagyok szánalmas ,inkább te vagy az,hogy egy ilyen szánalmas kérdésen felkapod a vizet.Amúgy a sorozat tényleg szánalmas és az is aki NÉZI!Mellesleg ha a vámpírnaplók c. könyv jelent meg előbb,miért nem volt sikere,miért csak a twilight után ért el úgymond "sikereket"?Na azért mert röhejes,szereposztás,látványvilág,a nevek...pfff!Te vagy szánalmas mert egy ilyen szarra van igényed!
2010. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem is kaptam fel a vizet:D, csak nem értem az ilyen emberek mint te, h mért válaszolnak így.. szal sztem veled van a gond. na pá
2010. okt. 1. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!