Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Ugye, h elcseszt...

Vámpírnaplók! Ugye, h elcseszték a sorozatot ezzel?

Figyelt kérdés
A vérfarkassal. Mármint tök jó ötlet, meg minden,de Istenem, h néz már ki??? Mint egy egyszerű farkas és annyira látszódik, h számítógépes, h ez már fáj. Még csak nem is félelmetes.:( persze ezek után is nézni fogom, de ezt a 2. évadot elkapodták...
2010. szept. 28. 16:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit Alkonyat beütése volt a dolognak :D De ahogy elnézem, lesznek itt még szöszmöszök a második évadban ;]
2010. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A fókuszban azt mondták a vámpírnaplók előbb született és ebből merített dolgokat az alkonyat írója.
2010. szept. 28. 17:02
 3/27 anonim ***** válasza:
én nem láttam semmit ilyet!csak egy jó nagy farkast én nem láttam rajta hogy számítógépes..:)
2010. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
de jó neked:)
2010. szept. 28. 17:45
 5/27 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább vérfarkasok legyenek benne, mint hogy a vámpírok is állattá tudjanak változni, ahogy a könyvekben is van.

amúgy egy vámpírsztoriban már vérfarkas nélkül semmit sem ér sokak szemében.

2010. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Hát nagyon elnézhetted, ha úgy láttad, hogy számítógépes...

Igazi farkast használtak a forgatáson.

2010. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát pedig a pofája tuti számítógéppel van mozgatva és félelmetesebb is lehetett volna mint 1 "mezei" farkas.. ott van pl. a hp-ban vagy az alkonyatban... na az már vérfarkas, de ez?? ez egy sima vadállat az erdőből azt cső
2010. szept. 28. 18:43
 8/27 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi voltam hogy hogy fog kinézni, durvábbra számítottam. Na de ez van. :)

Tyler mikor fog átváltozni szerintetek? A könyvben a vámpírok is változnak?! durva..

2010. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

A könyvet sajna nem olvastam, de így trének hangzik, h a vámpírok is átváltoznak...remélem nem vérfarkassá


Én eddig a 2. évad 3. részéig jutottam el.. már vgja tyler,h mi a szitu úgyh sztem még 2-3 rész és átváltozik:D

2010. szept. 28. 20:48
 10/27 anonim ***** válasza:
a vámpírnaplók alapjában véve elcseszett sorozat.
2010. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!