Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Andor első része pontosan...

Az Andor első része pontosan mikor fog magyar idő szerint debütálni a Disney+-on?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy augusztus 31., de az magyar idő szerint mikor jelenti a premiert? 31-én 00:00-kor, vagy reggel 9-kor, vagy mikor pontosan?

2022. aug. 25. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sárkányok háza a HBO legnézettebb premierje lett, még a szerverek is lehaltak annyian nézték
2022. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy te nem szereted a Trónok harcát meg a Gyűrűk urát, de az, hogy a 3 együtt se érdekelne annyi embert, mint az Andor, az konkrétan baromság.


GoT népszerűsége önmagában vetekszik a Star Warséval.


A She Hulk meg lehet kevesebb embert mozgat meg, mint az Andor, pont ezért a Disneynek arra kell törekednie, hogy abból is kihozza a maximumot, ezért nem fogják egymással versenyeztetni a kettőt.

2022. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyébként vicces, hogy egy új trónok harca sorozatot bőrlehúzásnak tartasz :D akkor az Andor, ami már a sokadik SW sorozat, az micsoda? :D
2022. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bízok az Andorban mert az új filmek között a Rogue One-t imádtam de szerintem közel sem fog annyi embert érdekelni mint mondjuk a Kenobi.
2022. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Semelyik nagy költségvetésű filmnek vagy sorozatnak nem tesz jót, ha egy időben jelenik meg egy másik nagy költségvetésű és sokak által várt produkcióval. Egymás elől szívják el a nézőket, ami egyik filmnek sem jó, de legkevésbé annak, jelen esetben pedig az Andor szerintem nagyobbat bukott volna, ha a Gyűrűk urával vagy a Sárkányok házával egy időben jelenik meg, ezért okosabb döntés volt halasztani pár hetet, amíg elül egy kicsit a hype a másik két sorozat körül, mert addigra aki akarja, az meg tudja nézni.
2022. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2022. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: Ezzel mit akartál közölni. Amúgy maga a cikk is leírja, hogy a mérőszám, amit használnak nem a nézettséget méri, szóval csak egy hülye clickbait cikk :D
2022. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!