Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Andor első része pontosan...

Az Andor első része pontosan mikor fog magyar idő szerint debütálni a Disney+-on?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy augusztus 31., de az magyar idő szerint mikor jelenti a premiert? 31-én 00:00-kor, vagy reggel 9-kor, vagy mikor pontosan?

2022. aug. 25. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szeptember 21
2022. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt hittem akkor én emlékeztem rosszul, mert tényleg szeptember 21. ahogy most látom, pedig én határozottan augusztus 31-re emlékeztem. De aztán visszakerestem Wikipédián, nyár elején még augusztus 31. volt, szóval csak a szokásos patkány Disney húzás, meg se lepődök. Akkor úgy kérdezem, szeptember 21. vagy ki tudja mire módosítanak, szóval aznap amikor majd tényleg megjelenik, aznap mikor lesz fenn?
2022. aug. 25. 18:28
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarták egyszerre kihozni a House of the Dragonnal és a Gyűrűk ura sorozattal ezért csúsztatták el. Viszont 3 résszel fog debütálni.
2022. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kövezz meg de nem értem mi köze a kettőnek egymáshoz, még csak nem is hasonló tematikájú sorozatokról van szó. Plusz ez streaming, nem vesznek el adásidőt egymástól, mindenki azt néz amit akar.
2022. aug. 25. 18:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet nem bíznak benne annyira hogy versenyeztessék ezekkel. Vagy annak is lehet köze hozzá hogy saját platformon a She-Hulk is most debütált és azzal nem akarták egyszerre
2022. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem készült el időre azért halasztják
2022. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A She-Hulk szerintem a kutyát se érdekli, hülyék ha azt favorizálják, tízezredik dögunalmas Marvel sorozat. Meg mondom, ez se nem mozi se nem tévé, sem pénzügyileg se adásidő terén nem vesznek el egymástól semmit, szóval érdekes a gondolkodásuk. Meg az is hogy miét mindig a Star Wars fanokat szopatják, mindig azokat kell tolni a világ végéig, már a Mando 3. évada kéne jöjjön erre még se az Andor se a Bad Batch 2. évada nem jött ki... Vicc.
2022. aug. 25. 18:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát ezaz, ha most kijött volna az Andor is még ennyien se néznék :D most meg nincs más újdonság a Disney előfizetőknek
2022. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Vagy csak nem készült el időre azért halasztják"


Akkor mondjuk bajosan tolnának egyből 3 epizódot, ha le lennének maradva...


Szerintem is a She Hulk, A gyűrűk ura, meg a Sárkányok háza miatt halasztották.

2022. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Még jó hogy az a 3 együtt se érdekel annyi embert mint a Star Wars. Tök logikus döntés az Andort tolni - és ezt most nem csak az Andor miatt szívom mellre, hanem mert ez láncreakcióként tolni fog minden mást is ami Star Wars, a Bad Batch S02-t, a Mandot, az Ahsokát meg a többit... Totál kitolás a fanokkal. Tuti az instagrammozós kétszázezredik egykaptafa női Hulk több embert izgat, vagy a Trónok harca bőrlehúzás, amit anno is csak Emilia Clarke mellei miatt nézett kb. mindenki, ő meg ebbe benne se lesz...
2022. aug. 25. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!