Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy india környékéről...

Gublug kérdése:

Keresek egy india környékéről származó filmet, tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Láttam egy filmet a youtube-on 2015 táján. A film címére nem emlékszem, sem a színészek neveit nem tudom és a kiadás évét se. A sztori homályosan van meg.

Már több mint egy éve keresem a filmet, próbálom google-nak, youtube-nak leírni címszavakkal, egyéb keresőkben is. Nem találom.


Indiai film, de nem tudom, hogy telugu, malayam, tamil, hindi, bollywood studios vagy..., stb. stb. gyártmány e.


A sztori kb.:

Van egy orvgyilkos klán. Az arcukon maszkot viselnek. Majdnem úgy lóg mint egy polip csápja. Vászonból van. A youtube-on is ez volt a thumbnail-je: egy fej, amin ez a maszk van.

Van egy király is benne, királysággal. Valahogy a klán fenyegetést jelent a királyságra.

A király közelében lakik egy buddhista szerzetes egy erdőben. 3 állat védi, ha jól emlékszem. Az egyik egy óriás gorilla. 10x akkora mint egy normális.

A szerzetes a király kérésére megérkezik, hogy segítsen, de késve. A klán már az udvarban van. A főgonosznak egy spéci fegyvere van. Egy gömb pengékből. A fő gonosz mondja is, hogy ez a fegyver a pokolból van.

(Egy valamilyen netes leírásban olvastam, hogy TALÁN a szerzetes Tripitaka)

Tehát a buddhista szerzetes igazából könnyűszerrel legyőzi a gonoszt és a gömböt a gonosz fejére helyezi, tehát a feje benne lesz a gömbben.


Ennyire emlékszem. Átnéztem egy csomó mindent de nem találom...



2021. dec. 20. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj indiai fórumokon érdeklődni.
2021. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de azok h*lyék. Minden szart posztolnak és nem látják a sok szemét közt a kérdésem.

De nyilván, tovább próbálkozom.

2021. dec. 21. 22:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!