Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Soha nem tudok dönteni, ti...

Soha nem tudok dönteni, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Imádok sorozatot/filmeket nézni (jelenleg a trónok harcát nézem), de olvasni is imádok (most LL-tól a IOV 2. részét olvasom. Rengeteget kell tanulnom, mert idén vagyok végzős alapsulin, és jó gimnáziumba szeretnék kerülni, nagyon ritkán va szabadidőm, de soha nem tudom eldönteni mit csináljak. Ha olvasok, akkor az érdekel, mi lett volna a sori kövi részében, viszont ha a sorit názem, akkor az érdekel mi lett volna a könyv következő fejezetében, ti it tennétek?

2021. nov. 18. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem bonyolult. Egyszerre csak egy valamibe kezdj bele és akkor nem tud máson járni az eszed. Nézd végig a Trónok harcát, aztán olvass ki 2-3 könyvet, majd azután kezdj bele újabb sorozatba. A filmek pedig nem hosszúak, azt úgyis egybe nézi általában az ember. :)
2021. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne kényszerítsd magadra. Nekiállsz olvasni, de sorozatot nézni van kedved: rakd el a könyvet, nézd a sorozatot. Megnézel 3 epizódot, kezd a figyelmed a könyv felé irányulni: olvass.
2021. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!