Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány részt ideális nézni egy...

Hány részt ideális nézni egy nap egy sorozatból?

Figyelt kérdés
A kérdés elsősorban olyanokhoz szól, akik rendszeresen követnek egy vagy több sorozatot, esetleg falják a sorozatokat. Lehetnek ezek élőszereplős, vagy animált sorozatok is. A válaszlehetőségekben nem számít a részek hossza, de szövegesen kiegészíthető természetesen a válasz.

#epizód #szokás #sorozatfüggő #sorozatmaraton #kíváncsifáncsi #nézésidő
2021. júl. 7. 13:46
A kérdező szavazást indított:
maximum 3 rész, nem szeretek darálni
minimum 3 rész, de inkább 5, ha van idő és visz a cselekmény
maximum 9-10 rész, azután már nem funkcionál az agyam
ha van elég idő, és nasi, akkor egy egész évad is jöhet egyszerre
nem vagyok igazán sorozatos típus, inkább filmeket nézek, de szerettem volna válaszolni
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon hossz/kedv/energia függő. Sokszor belesek abba a hibába, hogy hullafáradtan neki kezdek az amúgy jó és érdekes sorozatnak, aztán 10 perc után bealszok rajta - az egyébként 45 perc-1 órás részen. :)
2021. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Az a helyzet, hogy én sem tudok igazán egyik lehetőségre sem rányomni.


Volt már olyan, hogy 10 részt néztem egy nap és volt, hogy 1-et, mert arra volt időm vagy kedvem. Plusz minden sorozat más és más, ha egy sorozatot nagyon kedvelek, akkor többet nézek meg egy nap, ha kevésbé kedvelem, akkor kevesebbet.

2021. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha sorozatot nézzek mindennap 1 rész.
2021. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van idő, és friss vagyok, simán lemegy a 10 rész. Ha érdekes, akkor is szemem fárad el hamarabb.
2021. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tipik az a ember vagyok aki imádja a sorozatokat, így elég sokat láttam már. Időközben rájöttem, hogyha hamar ledarálok egy sorozatot akkor az nem nagyon marad meg bennem hónapok után. Így aztán egyszerre 3 sorozatot kezdek el és felváltva nézem őket. Átlagosan naponta 6 részt nézek meg.
2021. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!