Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik terveztek beülni az új...

Kik terveztek beülni az új Fűrészre?

Figyelt kérdés
Főként azokhoz szólok, akik szeretik a műfajt ill. nem utolsónak láttak is az előzetesét.

2021. máj. 31. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, alig várom
Nem ér annyit, majd később talán megnézem
Kizárt, ez már nem hozza a régi színvonalat
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem neztem meg es most se fogom.
2021. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Hol van az az opció hogy "Eddig se néztem aberrált filmeket és ezután se fogok"?
2021. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagy rajongója vagyok az első (illetve számomra az egyetlen) résznek, így a többit nem voltam hajlandó megnézni. Részleteket láttam, de abból bőven lejött, hogy a folytatásban a készítők a beteg csapdák ötleteit vitték tovább, nem a csavaros sztorit és az érdekes mondanivalót. Szóval én már nem igazán reménykedem benne, hogy sikerül egy tényleg jónak mondható részt készíteni ebből a "szériából".
2021. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit spoiler: az egész egy önismétlés. A sztori nem sokkal másabb, mint a Jigsaw sztorija, csak más karakterekkel és az eredeti gyilkos nélkül.
2021. jún. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-mas: A második és harmadik részt nyugodtan megnézheted. Szerintem azok vannak olyan jók, mint az első. A többit kihagyhatod.
2021. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!