Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vezettek bármilyen filmes...

Vezettek bármilyen filmes listát, amiket meg akartok nézni? Ha igen, idén miket terveztek megnézni? (Nem csak idei filmek, korábbiak is)

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Imdb-n veszem fel Watchlistre a megnézendő filmeket, jelenleg olyan 3500 körüli a lista, és folyamatosan bővül. Ebben az életben már biztos nem érek a végére, de azért próbálkozni szabad. :D Nem tervezek semmit előre, amihez épp kedvem van, vagy olvastam róla egy cikket, vagy csak úgy beugrott.
2020. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

3500? 😵😂 Az szép lesz. Egyébként, ha fiatal vagy, akkor idősebb korodra, 50 környékén meg is lehet.


Nekem is van imdb-n watchlistem, de nekem is nagyon sok film van ott, ezért van eg rövidebb listám is külön, amik prioritást élveznek, mert vagy valaki nagyon ajánlotta vagy nagyon jókat olvastam róla, esetleg valamiért igencsak érdekel. De nekem watchlisten "csak" 600 film van. De az alsóhangon is 2 év, ha majdnem minden nap nézek filmet és egy sorozatot, illetve már látott filmet sem nézek közben. Ami nem így van. Úgyhogy ez a 600 (ami mindig bővül nálam is) film kb 5-6 év múlva fog elfogyni szerintem.

2020. okt. 6. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van listám, de sok különböző helyen vezetem egy jelentős része pedig a fejemben van, de szeretném majd rendszerezni. Az biztos, hogy 1000 felett lenne a szám, és egyre jobban gyarapodik.


Idén az alábbiakat szeretném a legjobban:

Andrei Tarkovsky filmjei (eddig csak a Stalker, amit láttam tőle),

La Dolce Vita (1960)

Carnival of Souls (1962)

Tomorrow (1972)

Spring Night, Summer Night (1967)

Sans Soleil (1983)

The Painted Bird (2019)

Germany Year Zero (1948)

Invasión (1969)

Blood and Black Lace (1964)

The Cat o' Nine Tails (1971)

Black Sabbath (1963)

Planet of the Vampires (1965)

Yi Yi (2000)

Inferno (1980)

Jeanne Dielman, 23 Commerce Quay, 1080 Brussels (1975)

Children of Men (2006)

My Neighbor Totoro (1988)

Castle in the Sky (1986)

Vertigo (1958)

Rear Window (1954)

Spider Baby (1967)

There Will Be Blood (2007)


Ezeket jó lenne, de lehet változni fog a lista, sőt szinte biztos. :D

2020. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, excellekben vezetem, kb. 700 film van rajta. Amit megnéztem és tetszett, az megy át a best of listámra. A megnézendő így szépen fogyogat, de azért van még bőven.

Ezen kívül a Port.hu-n is van bakancslistám.

2020. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

@2: Hát, sajna már bőven 30 fölött vagyok, így lehet, hogy mire a végére érek, leszek vagy 80. :) De elég jól haladok, saccperkábé 1500 filmet láttam eddig, ha tartom az ütemtervet, akkor meglesz még ebben az életben a maradék 3500, plusz még amikkel időközben bővül a lista. :) Mondjuk ebben a 3500-ban sok olyan film is van, ami nem feltétlenül érdekel, csak hirtelen felindulásból rákerült. :) Mondjuk láttam valamikor egy filmet XY rendezőtől, és annyira tetszett, hogy gyorsan az összes többi filmjét rádobtam a listára.


Én is próbálkoztam annak idején Excellel, Access-szel, sőt, még egy saját adatbázis-kezelő programot is elkezdtem tervezni erre a célra, de aztán idővel csökkent a lelkesedés és végül nem valósult meg. Hasonló lett volna, mint az Eric's Movie DataBase, csak a felesleges dolgok nélkül. Viszont, ha van türelmetek, akkor az Eric's-et érdemes kipróbálni!


Eric's Movie DataBase:

[link]

2020. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is biztos rátettem csomó olyat a listára, amit meg nem tudnék utólag mondani, hogy miért van rajta, ezért van egy külön (rövidebb) listán is a telómon, amiről válogatok. Ha elfogy, akkor írok egy újabb, rövidebb listát a watchlistről. Így mindig azokat nézem meg, amik jobban érdekelnek és azok maradnak ott, amik kevésbé.


Csak "sajnos" van kb 50 sorozat is rajta, ami időben megdobja nagyon, viszont szeretek sorozatozni.

2020. okt. 6. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!