Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem egy túlértékelt...

Csak szerintem egy túlértékelt sorozat a Jóbarátok?

Figyelt kérdés
Az egész sorozat abból áll, hogy ilyen-olyan, meg olyan-ilyen fröcsögés. Ez miért van? És miért tartják ezt a "sorozatot" olyan nagynak?

2021. ápr. 19. 10:10
 1/9 Demion ***** válasza:
87%

Nekem a fiatalságomat idézi, 10 éves voltam mikor kezdődött, 20 mikor véget ért, úgyhogy számomra van benne egy nagy adag nosztalgia. Hogy fröcsögés lenne? Szerintem nem, de tudomásul veszem ha másnak ez a véleménye. Én az Agymenőket tartottam borzasztó túlértékeltnek. 12 évad? Viccelsz???

De a Két pasi meg egy kicsitől sem voltam elájulva. Az Így jártam anyátokról meg ne is beszéljünk.

Számomra még mindig a Jóbarátok az etalon.

2021. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem eléggé újat teremtett annak idején. Végül is szerintem a többi sit-com (Agymenők, Így jártam anyátokkal stb.) próbálta utánozni kicsit a Jóbarátokat.

Nem egy világmeváltó sorozat, nincs túl mély mondsanivalója, és nem is baj, mert szerintem semmi ilyet nem is akart elérni. Egyszerűen szórakoztat. Könnyed, vicces, jó színészekkel. Végül is nem hiába rendeltek be még egy utolsó részt, pár évtized után.

Azt hiszem, kedves kérdező, túl komolyan veszed ezt a sorozatot, ami még magát sem veszi komolyan néha :D

2021. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Csak szerinted az. :)
2021. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne mindenkinek ugyanúgy állnia a Jóbarátokhoz, mint neked?

Nem droidok vagyunk, akiknek ugyanazt kell szeretnie. Soha nem értettem ezt a "túlértékelt" dolgot. Valaki szereti, valaki meg nem. Viszont rejtély, hogy miért fáj egyeseknek, ha valaki rajongó?

2021. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak szerinted. Én sosem szerettem túlságosan, elég túlértékelt. Már anno is voltak ennél jobb sitcomok.
2021. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Van egy tuti tipp: nem érdekel/nem tetszik akkor nem nézed. Nem cseszegeted a másikat, mert neki meg tetszik. Nem próbálod megérteni ezt - mert úgy sem tudod, hanem elfogadod. Az ízlés szubjektív dolog.
2021. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem például a kedvenc sorozatom, még mindig ugyanúgy imádom, mint mikor először láttam, pedig már 100x láttam az összes részét. :) Ahogy fentebb is írták, mindannyian mások vagyunk, más a véleményünk. Biztos van olyan sorozat, amit te szeretsz, én viszont nem. :) Mindenki azt néz, amit szeretne. Ha szerinted a Jóbarátok túlértékelt és rossz, akkor ne nézd. :)
2021. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Én egyetértek veled. Bár alapból irritálnak a sitcomok a gagyi poénoknál lévő aláröhögés miatt,de a Jóbarátok különösen gagyi és unalmas volt számomra. De mivel ennyien szeretik, a maga nemében biztos jónak számít. Kinek a pap...:)
2021. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nagyon szeretem, holott csak akkor születtem amikor a sorozat kezdődött. De én gyerekként imádtam a 90-es éveket meg a 2000-res elejét, teljesen más volt mint a mai "felgyorsult" világ. És számomra a sorozat teljesen visszahozza ezt a retro feelinget, pl amikor egyszerűen lehetett ismerkedni az utcán/kávézókban, vagy amikor egy (baráti) társasággal simán eltöltöttél 3-4 órákat játékkal/beszélgetéssel, és nem mindenki a telefonját nyomkodta.

Nagyon szívesen lettem volna a 90-es években fiatal felnőtt, mint a szüleim korosztálya. Szerintem ők a legszerencsésebb korosztály.

Szóval én a retro hangulata miatt imádom annyira.

2021. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!