Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatbarátra mióta nem...

Sorozatbarátra mióta nem lehet regisztrálni? Miért?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet regisztrálni vagy legalább fizetőssé tenni? Miért nem akarják növelni az oldal forgalmát?
2021. febr. 21. 08:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor valaki nekem is segít?

Gondolom kell az email címem hozzá

De irjatok rám priviben és megadom

Én sem tervezek semmi tiltani valót! 😊

2021. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
De a sorozatbaráton egyáltalán milyen szabálysértést lehet elkövetni? Troll kommenteket nyomsz az epizódok hozzászólás szekcióiban?
2021. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem igen találkoztam "trollokkal" legalábbis amíg fent voltam. Itt az oldalon is, vagy egy tucat embert meghívtam, mígnem valamiért megvonták a meghívóimat. Azóta sem kaptam vissza őket, pedig ez tavaly ősszel történt. Ezt írja: Meghivót minden hónap elsején osztunk minden olyan felhasználónak, aki legalább 30 napja az oldal tagja, aktív tagja a közösségnek és a korábbi meghívottjai között nincs kitiltott felhasználó.

Na és 3-4 éve voltam tag, és ezek szerint az egyik meghívottam miatt vették el a meghívókat.

2021. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tehát ha sokáig nem használod akkor az is "szabálysértésnek" számit?
2021. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha meghívott miatt vették el a meghívási jogot, akk ott van, hogy nem tudsz többé meghívót küldeni, mert xy kitiltást kapott: és ott van az email címe.


Most megváltozott a szabályzat, és már nem mindenki kap meghívót havonta, mert már az aktivitást is nézik az oldalon. Vagyis ha nem használod sokat az oldalt, akkor nem fogsz kapni, mert megfigyelték, hogy akik ritkán használták, de hívogattak meg embereket, azoknak több mint a fele problémás volt. Így most már csak azok kapnak meghívót, akik sok sorozatot néznek az oldalon.

Más következménye nincs, ha nem használod, ha szeretnél meghívót kapni,nehogy meg tudj hívni valakit, akkor aktívabbnak kell lenned:)

2021. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Elszaporodtak a szabályszegő trollok, korlátozni kellett a bejutást. 5 éve, 2016 október óta csak meghívóval lehet regisztrálni. Azóta pedig még a meghívók számát is korlátozzák.

Nagyon jó oldal amúgy, lassan 9 éve használom.

2021. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12. Az is. De pl a duplikált fiók használata is tilos, vagy pl letöltésért is kivágnak. Vagy ha olyan embert hívsz meg aki szabályt szeg, te is repülsz, vagy olyat akit már kitiltottak, akkor is. Ip cím alapján tiltanak. A rendszer többnyire hamar kiszűri azt aki megpróbál újra regisztrálni ugyanarról az eszközről.
2021. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: Letöltésért? És azt hogyan?
2021. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!