Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatbarátra mióta nem...

Sorozatbarátra mióta nem lehet regisztrálni? Miért?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet regisztrálni vagy legalább fizetőssé tenni? Miért nem akarják növelni az oldal forgalmát?
2021. febr. 21. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Mert csak akkor lehet ha fent van egy ismerősöd és behív

Ha meg nincs fent peched van enm nézheted meg a kedvenc sorozataidat mert idegenek nem vehetnek be..

Szomorú


Ha esetleg rosszul tudom akkor én is segitséget kérek mert nem lehet felregisztrálni

2021. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Csak meghívóval tudsz belépni.
2021. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos meghívós lett, mint az ncore. Simán valami csoportba kiírod, hogy tudna e valaki meghívót küldeni. Esetleg ott van még a dmdamedia és az online filmek oldal azokon szoktam böngészni csak ugye ott a legtöbb link után mikor az inditasra mész reklámok ugranak fel háromszor négyszer aztán lehet ott is nézni ha végképp nincs semmi.
2021. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Hát pont ez az

Idegenek miért nem hivhatnak meg??


Ha egyszer ismerősöd nincs fent akkor vége ,nem nézheted??

2021. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
A sorozatbarát illegális oldal! Adathalásznak minősítették!
2021. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
4: Idegenek is meghívhatnak. Senki nem csekkolja, hogy tényleg ismerősök vagytok-e.
2021. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Pedig valaki itt azt irta hogy idegenek nem

De akkor köszönöm!😊

2021. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az tudom, hogy meghívó kell csak nem tudom miért nem lehet regisztrálni. Én kaptam meghívót és használom csak nem értem miért nem lehet simán regisztrálni
2021. febr. 21. 09:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Sok volt a troll, mikor anno még nem volt meghívós az oldal, lehet sokan töltöttek le, így másoknak akadt, egyszerűbb rendet tartani, ha ki lehet dobni azokat, akik nem tartják be a szabályokat, mintha simán újból tudnának regisztrálni. Mivel a meghívó felelősséggel tartozik a meghívottjaiért, és őt is kidobhatják, ha a meghívott szabályt szeg, sokan meggondolják, hogy kinek küldjenek meghívót. Ezért mondják, hogy csak ismerőst hívjon meg az ember:)
2021. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Idegenek is küldhetnek, én anno egy olyantól kaptam meghívót akit nem is ismertem, de jófej volt, és megígértem neki, hogy nem lesz velem baj, és nem fogják őt is kitenni miattam (mert ha olyat csinálasz, amit szigorúan vesznek, pl. sorozatot töltesz le, vagy kommentben olyat írsz ami nem megengedett, akkor téged is és azt is kitiltják akitől a meghívót kaptad, szóval őt is bajba sodrod). De én csak nézem a sorozataimat, nem töltök le semmit, meg nem trágárkodom, csak csendben elvagyok.

A lényeg, hogy olyan is küldhet meghívót akit nem ismersz, és megígéred neki, hogy nem fogsz olyat csinálni amivel bajt hozol rá. Mert ahogy itt mondják, jól meg kell gondolni, hogy kinek küldesz meghívót, mert lehet, hogy miatta te is repülsz onnan.

2021. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!