Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem erőltetettek...

Csak szerintem erőltetettek ezek az RTL-es saját gyártású sorozatok?

Figyelt kérdés

Mind egy kaptafa, ez a falusi, tájszólásos, "hülyep*raszt" berendezkedés.


Miért kell ebből már a 3.-at is megcsinálni? Mi kis falunk, keresztanyu, draga orokosok stb...


2021. febr. 1. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is erőltetettek. Pedig pl. a Mi kis falunk koncepciója jó lenne, vannak benne jó színészek is, de a megvalósítás pocsék, szájbarágós, erőtletett.


Nyilván azért csinálják, mert így is sokan nézik. Pl. a Keresztanyu nekem is felkeltette az érdeklődésemet, mert Molnár Piroska kiváló színész, de ezidáig nem mertem belenézni, mert a korábbi RTL sorozatokban csalódtma. Pl. Munkaügyekben nagyot alakított Molnár Piroska, pedig az is csak egy laza vígjáték.

2021. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem nézel mást?
2021. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nézek mást, de szívesen néznék az RTL-en is valami normálisat már.
2021. febr. 1. 17:46
 4/11 anonim válasza:
29%
Az értelmesebbik fajtája az embereknek nem néz TV-t, vagy ha igen, nem ilyen csatornákat. Mivel Magyarország jelentős része nem ebbe a kategóriába tartozik, így mindig lesz ilyenekre igény.
2021. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Tematikára egyértelműen a csehszlovák falu-filmek koppintásainak szánják őket, az egyik Jíri Menzel filmnek konkrétan az is volt a címe, hogy "Az én kis falum", de a "Nap, széna, eper" vagy "Az Örökség" is eléggé beleérezhető. Viszont valós helyzetkomikum szerintem sokkal több volt pl. a '90-es évek MTV sorozataiban (Kis város), ezek az RTL alkotások tényleg túlzottan karikaturizáltak.
2021. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A magyar filmek úgy általában erre a tájszólásos, proli, paraszt stílusra építenek. Ehhez nem kell pénz, nem kell különösebb díszlet és rendezés, elég hülyének lenni és beröfögni ötpercenként valami agyzsibbasztó "poént".

Még anno 40-es, 60-as években készült néhány értelmesebb film is, mára katasztrófa az egész.

Nem nézek rtl-t. Évente 1-2-szer esetleg, ha van valami normális külfödi film.

2021. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Mi kis falunkat mondjuk szerintem pont kifejezetten jól elkapták, nem egyszer röhögtem fel rajta hangosan.
2021. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Ritka ha nézek magyar sorozatot,mert ott a Sorozatbaráton a Netflix-féle,ha akar valamit az ember,de ha már RTL-es sorozat,akkor pl a Válótársak szerintem elég nézhető volt,meg ha esetleg a 200 első randi is RTL-es volt,vagy ez az Apatigris (ennek tudom lesz 2.évad), erre tényleg elment egy ilyen irányba,és ha belenézek,akkor én nem látok a mostani sorozatok között különbséget,szinte egybefolyik xd

Ez meg szerintem nem igazán színészi játék,jó színésznek nem kéne ilyet elvállalnia,de megint csak tudjuk,hogy M.o.-n muszáj,hogy valamiből legyen pénzük. Meg a poén is szubjektív,de inkább a 40+korosztály röhög,meg a 10 éves.

2021. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

8:

A Vajna korszakban még kaptak a jó színészek magas színvonalú filmekben is szerepeket, de ennek vége, legfeljebb egy-egy HBO sorozat lehet még a jövőben, ahol játszhatnak. A színházakat is kicsinálják a narancskomcsik.

2021. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos Molnár Piroska csak a csalogató sztár volt A keresztanyuban, mert szinte alig van értelme a karakterének, pláne, hogy egy ismerősöm hetente néz egyszer egy részt, de ígyis ért mindent, ami egy napi sorozatnál gáz.

De például nem minden RTL-es sorozat ilyen. Van például A tanár, ami tud tökös lenni, kemény kérdésekkel foglalkozni, vagy A mellékhatás, ami az egyik legjobb sorozatuk.

A mi kis falunk sem annyira rossz, de ez a Drága örökösök és Keresztanyu nem ilyen jók, pláne, hogy a sztori is nagyvonalakban ugyanaz.

2021. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!