Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Zordon befogatta Kovut vagy...

Zordon befogatta Kovut vagy vér szerinti fia?Vagy egyszerűen Zirának volt Zordon után még egy párja?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés:

Nektek ki a kedvenc szereplőtök az oroszlánkirályban?



2021. jan. 25. 17:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/143 A kérdező kommentje:

Meg az a történet amit Kopáról írtam nem mondtam, hogy igaz :)


Csak gondoltam elmondom van egy ilyen változat is amikor ez a valaki írja: [link] van több része asszem 20 ez az első megkell keresni az oldalon


ezt csak valaki kitalálta nem mondtam, hogy igaz :)

2021. jan. 29. 15:12
 32/143 anonim ***** válasza:

Jo

Sztem zárjuk le hogy mindenre van magyarázat

Kivétel az oroszlán királyt xdxd


De tényleg jó mese ennyi idősen is :)


17l

2021. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/143 UshariScar ***** válasza:

Nem Nuka sem Zordon gyereke. Ezt ebből ki lehet találni.

Zira:Zordon vigyázz az én szegény Nukámra.

Ha Nuka tényleg Zordon gyereke lenne akkor ezt kelett volna mondani hogy.

Zira:Zordon vigyázz a mi szegény Nukánkra.


Azért tanította Kovut mert amikor Zira elmeséli Kovu eredet történetét akkor megemlíti hogy Kovu Zordon rémuralma alatt született és Zordon befogadta Kovut és kiválasztotta új királynak.


Rafiki megemlíti az oroszlán őrség című sorozatban hogy Zira csak a hű követője volt Zordonnak. Szerintem aki szerelmes Zordonba az Ushari mert azt mondta Kiburinak hogy mutatok valami szépet és ott megmutatta Zordon tűz szellemét.

2021. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/143 UshariScar ***** válasza:
Vitani mondjuk meg sem említi Zordont. De amúgy anyi leesett hogy Zira az anyja. Nuka és Kovu pedig a bátya.
2021. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/143 anonim ***** válasza:
Kovu nem fiatalabb mint Vitani?
2021. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/143 UshariScar ***** válasza:
Kovu nem fiatalabb. Ezt itt ki jelenti Vitani hogy ő a húga:1:18 körűl mondja: https://www.youtube.com/watch?v=G8cLpLb2_8s&list=PLZm5Vj-RJd..
2021. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/143 A kérdező kommentje:

egyébként legalább azt megtudtuk,hogy Kovu nem vérszerinti

Igazából az volt a kérdés :)

meg amúgy megnéztem a második résztés Nuka ezt mondja:

"nem is Zordon az apja csak befogatta"

2021. jan. 29. 17:29
 38/143 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=1FXxc7SoxVA&list=PLZm5Vj-RJd.. 1:36 körül:

Asszem meg van hova tűnt Kion:Itt ő még gyerek de Kiara és Kovu ott van felnőttként.ennyivel késöbb született


Én viszont nem láttam az elejeét.(amikor elkezdődött a sorozat).Ott gyerek Kiara?Mert ha igen hogy lehet hogy Kiara felnő míg Kion mindig kölyök (ez az utolsó rész)

2021. jan. 29. 17:37
 39/143 anonim ***** válasza:

Dehát azt én irtam!

#37

2021. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/143 anonim ***** válasza:

Nem ,az orszlán őrségben Kiara és Kion kb.ugyanannyi idősek

És ugye a 2.rész elején van hogy Kovu és Kiara találkoznak ez szinte csak bevezető volt és felnőnek

De az oroszlán őrségben még mindig kicsik,ezzel nem is lenne gond de az egyik részben Kion összefut Zirával és Kovuval

2021. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!