Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok romantikus sorozat...

Ajánlanátok romantikus sorozatokat (érthetetlen okból) beteljesületlen szerelmi szállal és "rosszfiú" férfi karakterrel?

Figyelt kérdés

Általában szeretem az igényes, elgondolkodtató sorozatokat, de most nagyon elkapott a Brigitte Jones életérzés és kifejezetten céltalan fagyizabáláshoz keresek valami könnyedebb sorozatot, remélem ez így elég pontos meghatározás :D

Olyasmit keresek, ahol a fő történetszál romantikus, de legalább évadokon keresztül szenvednek, mire összejönnek, mert a férfi karakter túl "gonosz/sérült/szomorú" és ezért nem akar boldog lenni. Talán ez a fő kritérium, nem felhőtlenül boldog embereket akarok nézni :D

Ami tetszett eddig ebben a kategóriában: Lucifer, Vámpírnaplók (első 4 évad, utána már nagyon meguntam), Originals, Szex és New York és az sem baj, ha a férfi főszereplő sármos :D

Ami nem tetszett: Riverdale, True Blood, Gossip Girl és hasonlók, a kifejezetten tini drámák már annyira nem fognak meg (tudom a vámpírnaplók is nagyjából ez a kategória, de ott valahogy jobban vitt magával a történet és hát Ian Somerhalder már jóindulattal se néz ki tininek). Illetve a nőket bántalmazó szürke 50 árnyalata típusú férfi karakterek is inkább visszataszítóak nekem.

A körítés szinte mindegy, lehet természetfeletti, nyomozós, akármi, de azért ne legyen teljesen bugyuta, a Lucifer a maga módján egészen vicces volt, a Vámpírnaplóknál meg az elején egészen érdekes volt a cselekmény felépítése, szóval, hogy nem árt, ha van azért valami megkapó az alapsztoriban, de ezzel kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim.

Előre is köszi mindenkinek :)



2020. okt. 26. 23:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!