Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Behódolnátok Daenerysnek?

Behódolnátok Daenerysnek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 22:58
A kérdező szavazást indított:
kérdés nélkül
csak ha biztonságban tudnám magam a haragjától
csak ha szeretkezhetnék vele
látszólag igen, de esélyes hogy elárulnám őt
semmiképpen
nem tudom
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég sokmindentől függ
2020. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Tónok harca esti recsi mellé?Adom
2020. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Milyen behódolás? Behódolni csak az tud, akinek valamilyen hatalma van, lord, lady, uralkodó vagy valamilyen egyéb vezető. Egyszerű ember nem tud csak úgy a feljebbvalója nélkül behódolni senkinek sem, mert azt árulásnak hívják.

Most akkor kitalálhatom, hogy ki vagyok? Pl. akkor én is egy sárkányúr vagyok, a családomban mindenki sárkánylovas. Az anyám, nagyanyám, nagynéném, feleségem, fiaim, lányaim, én, mind sárkánylovasok vagyunk, kifejlett sárkányokkal. Nem hódolunk be, legalább tíz ember által irányított sárkányunk van, szemben Dany három sárkányával, amelyek közül csak az egyiknek van lovasa. Simán bedaráljuk őt.

Ha pedig nincs esélyem ellene, de nem ellenséges, akkor nincs értelme ellenkezni vele.

Ha netalán ellenséges szándékai vannak, akkor is elfogadom, majd ha nagyon zavar elintézem máshogy. Az árulásnak nincs értelme, ha nem biztos a siker. Főleg olyan tényező mellett, mint a sárkányok. A hatalmat el lehet ragadni tőle békésebb módon is, csak türelem kell hozzá. Pl. beházasítani valakit a családjába az enyémből, jönnek a közös unokák, őket már egyszerűbb befolyásolni az én családom számára kedvezőbb irányba.

2020. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
3as egy ilyen kérdéshez milyen regényt tudtál költeni?
2020. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta regény három bekezdés? Mit kellett volna írnom? Valami perverz három szavas beszólást? Nem mindenkinél pálya ez.
2020. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem :D
2020. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
nagyon igen!
2020. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Daenerys ábárzolása nagyon fájt nekem. Mindig lógott a levegőben, hogy olyan lesz, mint az apja, tehát megőrül, mert ez benne van a vérében. De azért azt hittem ő más lesz és felülkerekedik ezen. Nagyon sajnáltam a végén. Nem hódoltam volna be szerintem.
2020. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert a könyvekben esélyes, hogy Dany az igazi Blackfyre és nem Aegon. Szóval mindenképpen rossz.
2020. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!