Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy távoznak a Mintaapák főszereplői? Kinek van igaza, velük volt a gond vagy a TV2 a ludas?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem tudhatjuk. Mind a két oldal a saját igazát fogja hajtani.
2020. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyértelmű,hogy a Tv2.

Ha csak 1 színész távozott volna akkor bármelyik lehetne, de így nem hinném 🤷‍♂️

2020. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hatalmas hibát követett el a tv2 azzal hogy elbocsátották őket mer szerintem akiket a helyükre vesznek fel koránt sem olyan jok mint az eddigi színészek és így valószínű sokan nem nézik tovább a sorozatot!
2020. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen biztos,hogy sokat fog esni a nézettség. Szerintem én sem fogom nézni. Az új színészekkel nincs bajom, jó színésznek tartom őket, főleg Kamarás Ivánt. Erről nem ők tehetnek csak sajnos sokan őket fogják “szidni” . A tv2 nagyon nagyon nagy hibát követett el. Ez a sorozat így volt jó. És biztos,hogy a tv2-nél valami nagyon nincs rendben. Csak úgy 4 színész(nő) nem fogja otthagyni a produkciót, főleg,hogy mindegyikőjük szerette.
2020. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok mint a 4. válaszoló. Én itt ismertem és szerettem meg egy csomó színészt, és az új előzetesek alapján már tényleg nem lesz olyan a sorozat amilyen volt
2020. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen igazunk is lett szerintem. 1 részbe belenéztem csak azért,hogy “hitelesen” tudjak vélményt mondani. Hát szerintem valami katasztrófa lett sz új évad. Makranczi Zalán egy nagyon jó színész amúgy bírom is. De ebbe a Szabi szerepbe egyszerűen nevetséges. Egy a szerep Klem Viktoré. Ugyan így gondolom Kamarás Ivánt is. Nagyon nem illik hozzá Géza karaktere. Ez Fenyő Ivánnak volt tökéletes. Száraz Dénes is nagyon jó színész de egyszerűen olyan mintha nem is ugyan azt a karakter játszaná mint Szabó Kimmel Tamás. Szávai Viktória egy nagyon szép nő,remek színésznő, több produkcióban is láttam de valahogy Linda karaktere is Kovács Patriciáé volt. Sajnálom,hogy lecserélték őket :( Így már nem az igazi Mintaapák című sorozat amit nap mint nap néztem és szerettem. Illetve a régi szereplők sem olyanok mint eddig. Humor is hianyzik belőle nekem. Az egyetlen csere ami talán nem annyira zavaró az Máté szerepe.
2020. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ingyenkaktusz06 ***** válasza:
81%
amm ez tényleg egy olyan dolog amiről aki igazat mondhatna nem nyilatkozhat, aki pedig megszólal az vagy nem érintett és csak kétes információkkal szolgál, vagy ennél is rosszabb :(
2020. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!