Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a Mintaapák forgatá...

Mi történt a Mintaapák forgatása alatt, hogy ennyien kiszállnak?

Figyelt kérdés
Először Fenyő Iván, most a Szabó-Kimmel és Kovács Patrícia is. Mi történhetett ott? Valaki tudja? Ők voltak a kedvenceim.

2020. jún. 8. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmit olvastam, hogy nêeteltérésük volt a készítőkkel a vírushelyzet által. Nem akartam forgatni a vírus miatt (ami totál érthető, ha tényleg így volt) és ezt nehezményezték a készítő/csatorna, fogalmam sincs és gondolom odáig fajult, hogy inkább kiléptek többen, akiknek ez nem tetszett.


Nem hiszem, hogy ezekután, más színészekkel lesz értelme folytatni. Inkább más sorozatot kéne készítsenek ehelyett.

2020. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát, elég bonyi. A TV2 elvileg rágalmazik vagy mi, kirúgtak 3 mintaapat, Kovács Patrícia magától lépett ki.
2020. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Én ismerek pár stábtagot, és eszemben sincs a tv2-t méltányolni, de itt most nem ők voltak a hunyók.

Sokak véleménye szerint ezek a színészek emberileg, erkölcsileg elég sok kifogást hagynak maguk után, de ezt részleteibem nem lehet a nyilvánosság elé tárni.

Hivatalos figyelmeztetést nem kaptak és hát az lenne a lényeg. Így rágalmazásnak minősül minden, annak ellenére, hogy a csatorna álláspontja szerintem teljesen érthető és jogos.

2020. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2020. jún. 10. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ja én is őket kedveltem a legjobban,Máté az egyetlen akit megértek az érettségi miatt.

Béla volt az akit annyira nem szerettem de nekik teljes a családjuk igy ők lettek végül a kedveinceim

2020. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amugy pont a 3 föszereplőt.. Ráadásul kamarás iván az egyetlen aki KICSIT hasonlit a fenyő ivánra..

Eddig bélát és viktort kevertem most meg dénest meg nemtom mi az uj dani apja neve

2020. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!