Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Értettétek a mentalista...

Értettétek a mentalista utolsó részének a végét? Lesz 3. évad?

Figyelt kérdés

Mi volt ez a versike a végén? Miért feküdt egy kopár szobában, ahol a falon red john jele volt?

Ti értitek? O_o


2010. júl. 13. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, a versikés részre már sokan válaszoltak. a kopár szoba amiben feküdt az az ő lakása, már sokszor mutatták. a jel az még az amit red john felrajzolt mikor megölte a családját. az ugyanaz a lakás.
2010. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim válasza:
Egyetlen egy problémát látok, hogy az első évad végén, mikor lebukott az e helyi rendőr, azt mondta, hogy RJ az apja barátja volt. Nem túl fiatal ez a helyszínelő fiú hozzá? De minden ráillik egyébként. 180 cm, fiatal, nem túl sármos férfi, könnyen ledumálja az idősebb nőket a lábukról. Minden állítólagos RJ helyszínen ott van (de csak azokon amiken rá akarják terelni a gyanút), bejut a rendőrségi adatbázisba, szabadon járkál az épületben. És a médium csajt is behálózta. És a hang is totál stimmel, meg valóban feltűnő, hogy mikor jelenik meg a csávó. Jane apját kilőhetitek, szerintem már rég halott, vagy valahol döglődik, csak egy pénzéhes kujon.
2010. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
Ne kezdjetek el csak úgy találgatni.Patrick apja nem lehet hiszen láttuk az utolsó részt amiben egy magas, izmos, magabiztos embert láttunk, ebből következik hogy biztos nem volt idős ember. A "szakértő" szintén nem lehetett mivel Red John okosabb annál hogy nyilvánosan mutatkozzon. És mint ahogy már mondtátok a technika is eltért, aki belép a helyszínre előszőr a smily-t kell meglátnia. Akire illik a leírás az Rigsby ez egy lehetséges alternatíva, mert rá ki gyanakodna? Ezt még Jane-nek is nehéz észrevenni. De ha nem Rigsby akkor is vannak még jó tippek. A NÉV Red John "piros". Ez akár külső jellemző is lehet. pl: Christina mint tudjuk neki vöröses haja van. Szóval el lehet gondolkodni ezeken a dolgokon de hamarosan itt a 3. évad amiből több mindent tudhatunk meg.
2010. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 The Mentalist válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=L6hU_l2wWwQ ebből a videóbol megtudhatjéátok ki red john????????????
2010. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim válasza:

Sziasztok! Nem tudom, nézi-e még valaki ezt a témát, de én csak most láttam a fent említett részt, gondoltam azért leírom a véleményem. Szerintem kizárt, hogy Rigsby legyen RJ, hisz az első évad 23. részben szereplő vak nő személyleírása alapján RJ kb 170cm magas, Rigsby viszont szerintem magasabb, mint 170cm. Ha a red=vörösből akartok kiindulni, akkor ennyi erőből Van Pelt is lehetne, hiszen ő is vörös hajú... Az, hogy Patrick apja lenne, szerintem megint csak kizárt. A helyszínelős srác tűnik a legvalószínűbbnek, csakhogy ő tényleg túl fiatal, illetve azt sem értem, hogyha lényeg lenne az, hogy ugyanaz a hang, és ebből derült ki az eredeti verzióban, hogy ki is RJ, akkor a magyar szinkronban miért változtatták át RJ hangját, és nem ugyanaz a szinkronhang volt, mint a srácé?!

Igazából fogalmam sincs, ki lehet RJ, de elvileg július 29-én elkezdik vetíteni RTL-en a 3. évadot.

És ha az egyik kérdező még nem tudná, melyik volt az apás rész, tessék: 2. évad 10. rész.

Na ennyi voltam, sziasztok!

2011. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim válasza:
Pontosan 193cm magas a Rigsby-t alakító Owain Yeoman.
2011. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim válasza:

A versről a 3. évadban több szó lesz. Amit a mozicsillag.hu oldalon lehet megnézni, magyar felirattal, kivéve a 3. évad utolsó részét ( eper és krém)amiben mutatják Red John-t.

http://www.youtube.com/watch?v=djBiF_8m3Ss&feature=related

2011. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim válasza:
Gyerekek tegnaptól megy az RTL klubbon a 3. évad szinkronosan 21:20-tól minden hétköznap!
2011. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Minden kedden!
2011. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim válasza:
Igen, elnézést, minden kedden, és nem minden hétköznap. Bocsi a téved infóért... :D
2011. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!