Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Képregényesek, nem zavar a...

Képregényesek, nem zavar a szuperhősös divat?

Figyelt kérdés

Titeket zavar, vagy nem zavar, hogy a szétcincált szuperhősös filmek miatt annyi divat rajongó lett? Én nem vagyok hard core képregényes, de inkább elolvasom eredeti sztorival, mint a filmes átírtat megnézzem.


Nekem is van nem egy haverom, aki megnézte XY filmet, és szakembernek gondolja magát, meg sír, hogy mi lesz most Thanos jaj istenem.(válasz: már meg van írva, el kell olvasni). Engem ez a tömegcikk, divat kezdett el zavarni.


2018. máj. 30. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemhogy örülnél neki, hogy minél többen megismerik a sztorikat, inkább besértődsz és lenézed a friss rajongókat. Taps-taps.
2018. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a zavar nem besértődést jelent.


Nem örülök, mert aki megnéz 1-2 filmet, már szakember, és annyira túl van tolva a hype, a besértődés, ha nem tetszik a film stb. hogy ezzel az összes képregényeket szeretőt reprezentálják.

2018. máj. 30. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sértettség, akkor minek a kérdés? Szerencsére nem te szabod meg, kinek mik tetszenek.
2018. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, hogy nem is igazán lettek jók a filmek.

Tény, hogy hígul a dolog, de ahogy jött, majd megy is.

2018. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

59%-os.


VÉLEMÉNYT kértem, nem azt, hogy belém köss. Ja, nincs véleményed a témáról, de viszket az ujjad, hogy írj valamit. Klasszikust idézzek:"taps taps".

A témához szólj hozzá. Zavar? nem? Ha téged nem zavar tök jó, örülök neki.

2018. máj. 30. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom, tényleg nem pistike pukkadt be.
2018. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!