Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Beniipowáról és...

Matesan kérdése:

Mit gondoltok Beniipowáról és a powákról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! mit bírnak ennyire Beni-be? Nekem egyátalán nem szimpatikus.Eléggé idegesítő az amikor rákattintok a csatornájára és egyből a pofámba ugrik a kamera elé: HELLO GÁJJJJZ engem iritál.Gondolom fognak jönni olyan válaszok,hogy ha iritál,idegesít MINEK NÉZED? Azért,mert mindenhol ez folyik a csapból a Tubenews FB oldalán is vannak a powák akik 13-15 évesek akiket én ott láttam kommentelni velük viszont nem lehet beszélni mert rögtön jönnek megölni téged...2. Nem értem miért az év áttörése nem találtam semmiféle erre utaló információt mindenhol ezt írják.Volt még ez az év YT videós verseny,és kérdezgettek embereket,hogy ki érdemelné meg Benit írták a legtöbben meg hogy a számok magukért beszélnek pedig semmi kreatív dolgot nem csinál csak Minecraft,Rocket Leuge,CSGO meg VLOG sehol semmi ami egyedi lenne a YT-N.Akkor hogy is van ez?!EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!!!!!! a válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 6. 01:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Agyhalott a magyar youtube jó része ezekkel élen.
2017. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Pontosan én se tudom de valakinek ez jön be valakinek más...
2017. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Beni iz tö beszt
2017. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
62%
Én is POWA vagyok, és sztem semmi baj azzal hogy van egy összettartó közösség, és aki nincs benne az csak szidja... + vannak ezek az "eltévedt zsozé fanok" akik szívből utálják Benit, pedig zsozé sokkal igénytelenebb. Amúgy azért az év áttörése, mert Júniusban, amikor elkezdtem nézni őt, 20-25k feliratkozója volt, aztán "berobbant" a köztudatba ezzel e feltöréssel, és novemberre meglett neki a 100k, most pedig már 175k.. Azért szerintem ez nem kevés.
2017. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
40%

Powa szív,Powa lélek,POWA LESZEK AMÍG ÉLEK!Nekem ennyi c:

Sokak nem szimpi nem tudom miért..Pedig Beni egy nagyon életvidám embernek tűnik :) Szeretnék majd vele találkozni!

2017. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom mitől lett ennyire híres a magyar youtubeon...

Egyáltalán nem látok benne semmi érdekeset.

Az én szememben az összes videó/steam amit csinált unalmas és ratyi.

Én úgy gondolom hogy MAXIMUM 5.000 feliratkozót érdemelne.

A rajongóinak kb 70%-a 10 év alatt van...

Én igazából azt utálom a legjobban a nagy "Rajongóiban" hogy őt imádják de az összes többi videóst fikázzák, szidják

Összegezve szerintem Beniipowa egy unalmas, béna tartalmat gyártó, hatalmas rajongótáborral rendelkező videós...

2017. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 CsakEgyLány :) válasza:
53%
Szerintem Beni egyáltalán nem szar videós..Igazán életvidám és a videói engem felvidítanak ha rossz kedvem van..Igazán aranyos,szerintem nincs vele probléma.Nem is unalmasak a tartalmak amiket felrak szerintem..És persze azt se hagyjuk le hogy elég jól is néz ki :D Szerintem teljesen megérdemli a feliratkozóit sőt ennek az ötszörösét is megérdemelné :) Susu is igazán cuki jószág imádnivaló ahogyan a Beni is :) Powa szív Powa lélek Powa leszek amíg élek...Ez az én véleményem nem áll szándékomban senkit sem megbántani!!! Szép Napot!! :)
2017. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

imádooom beniit és a powákat is mivel én is az vagyok, és az egyik leggizdábbak a powák XD

powa szív, powa lélek, powa leszek AMÍÍÍÍG ÉLEEEEK!!!!!!!!!!

2017. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Csak és kizárólag a tiniknek jönnek be, amúgy nincs vele bajom, de ő is csak egy tucatmájnkráftos videós, ráadásul rohadtul nincs benne SEMMI egyedi, igazából szerintem egy James_MC 2.0, csak Jamesre már ráuntak az emberek, a kettő között a különbség, hogy Jamesen néha még röhögtem is régebben.
2017. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Heelóó GÁJJZ

Powa vagyok én is de az nem igaz hogy más videosokat utálok én lákista is vagyok (nagyobb részben) meg barni is jò videos!

2017. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!