Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Keresek egy weboldalat,...

Majomka69 kérdése:

Keresek egy weboldalat, ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Egyszer rátaláltam, el is mentettem, de új telefonom lett és az email-ek közt nem találom a regisztráciat, így nem tudom mi volt a neve.

A weboldal annyiról szólt, hogy feltölthetted a képeidet, amit elbíráltak hogy megfelel-e a követelménynek. Megadhattad milyen fényképezővel készítetted a képet, illetve a paypal fiókoddal összekapcsolhattad és kaphattál "adományt" ha valakinek tetszettek a képeid.



2016. nov. 20. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

a keresett oldalt sajnos nem ismerem, de kíváncsivá tettél, mert érdekesen hangzik. viszont még ha van is egy ilyen felület, akkor sem hiszem,hogy az önkéntes pénz adományozók csak úgy maguktól jönnének korlátlanul az oldalra. valószínűbbnek tűnik, hogy ez csak egy felületet ad a kezedbe, ahol megoszthatod a képeidet és utána ugyanúgy neked kell magadnak odaterelni a képeidet kedvelő és adakozásra bírni őket, mint ahogy a legtöbb üzleti modell esetében is neked kell a közönséget elérned és vásárlásra ösztönöznöd.


amúgy pont az ilyen problémák miatt érdemesebb az ötleteket, jegyzeteket nem a telefonn tárolni, hanem valamilyen felhő szolgáltatásban, mint az Evernote, linkekre ott a Pocket és a Delicious, ezekkel nem veszik el semi akkor sem, ha a telefont ellopják, elhagyod, vagy elromlik...

2016. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig de, ha felmész egy felhasználó adatlapjára, magyarul úgy írja ki, hogy kávé. Ha rányomsz adhatsz neki adományt paypal-on keresztül. :) Amennyit te gondolsz :) privátba pedig elküldtem az oldal nevét mert megtaláltam :)
2016. nov. 22. 16:35
 3/5 A kérdező kommentje:
És egyébként mindent elszoktam menteni, pont az Evernote-ot használom, csak ezt kihagytam :(
2016. nov. 22. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem írd ki ide is, hogy melyik az oldal, hátha mást is érdekel.


nem azt írtam, hogy nem hiszem el, hogy lehet bárkinek pénzt adományoznia így. természetesen elhiszem, hogy ennek semmi akadálya.

azt nem hiszem, hogy tömegesen özönlenek maguktól az emberek, hogy pénzt küldjenek vad idegen fotósokknak. lehet, hogy beesik magától néhány ember, de ebből nem valószínű, hogy meggazdagszol. az ilyen oldalak általában úgy tudnak értelmes bevételt jelenteni egy-egy fotósnak, ha maga a fotós marketingeli a saját munkásságát, rajongókat, követőket toboroz és ő maga ösztönzi őket, hogy akarjanak neki támogatást küldeni.

2016. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is azert kerestem ezt az oldalt mert itt kaphatok penzt. Sott egyaltalan nem is szandekozom meggazdagodni. Csak azert kerestem mert itt latom hányan toltik le a kepeim, mennyi embernek tetszett és mivel uj gepet keszulok venni itt egy adott gepre rakereshetek es latom az osszes olyan fotot amit feltoltottek es ezzel keszitettek. Stb stb stb :) az adomanyt azert irtam a kerdesre mert valoszinuleg ettol masabb, mint a tobbi oldal, igy ha valaki tudta volna mire gondolok lehet igy hamarabb rajott volna :)
2016. nov. 23. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!