Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy halloweenkor nem hívtak sehová? Ilyenkor több buli van, mint máskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mentek valahová halloween estéjén? Vagy nem csak én tespedek otthon?

2016. okt. 31. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is itthon vagyok, nem vagyok az a bulizós fajta. Csináltam itthon halloween dekorációt, de a szüleim nincsenek tőle elragadtatva. Szeretnék egyszer egy rendes halloweent. Nem ilyen vad bulizósat, csak ilyen barátnőkkel összeülőset, de sosem jön össze.


17/L

2016. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


BArátaimótl messze vagyok, húgy hogy egyedül filmezek és játszok - persze horror témában.

2016. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem, amúgy sem mentem volna. Meg kövezzetek meg, de én ezt az ünnepet nem érzem magaménak, semmi közöm hozzá.
2016. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kint élek Angliában, hívtak több halloweeni partira, de nem megyek. Ahogy előttem is írták. Nekem ez nem ünnep. De ha valakinek igen akkor lelke rajta.
2016. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!