Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha egy blogban...

Titeket zavar, ha egy blogban képekkel mellékelve vannak a szereplők ruhái?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy pl. "Reggel felkeltem, majd ezt az összeállítást vettem fel: /kép/". Ez zavar titeket? Polyvore-on szerkesztgetek outfiteket, amiket ég nem osztottam meg, és ezzel lövöm be saját magamnak a szereplők öltözködési stílusát. Szerintetek osszak meg ilyeneket, vagy ne?

2016. okt. 25. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szívesebben olvasnám el inkább, mintsem lássam. Az olvasás lényege, hogy mi képzelhetünk el mindent a leírtak alapján. Magadnak tök jó, esetleg csinálhatsz egy bejegyzést arról, hogy egyes szereplők hogyan öltözködnek.
2016. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lehető legritkább esetben olvasok blogregényeket, de jelentem, engem zavar. Két okból is:

- Véleményem szerint lusta megoldás az író részéről, ráadásul az olvasó fantáziáját is korlátozza.

- Hacsak a blog írója nem divatblogot vezet, erőltetett, nem valószerű. Kérdező, írtál már valaha naplót? Gondolj bele, mennyi időt, szót szentelnél az aznapi öltözékednek az aznapi eseményekkel szemben! Továbbá, ha van egy olyan öltözéked, ami tényleg annyira hihetetlenül jó lett és olyan fantasztikusan áll rajtad, hogy érdemes megemlíteni a blogodban mit csinálsz?

a.) felmégy polyvore-ra, elb.szakszol másfél óráig, mire összeraksz egy megközelítőleg hasonlító összeállítást

b.) 2 mondatban összefoglalod, mit vettél fel

c.) lefotózod/fotóztatod magadat

2016. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként történetes blogot írok. Én is a felé hajlok, hogy ne rakjam fel ezeket a dolgokat, csak gondoltam megkérdezem más emberek véleményét is. :)
2016. okt. 26. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!