Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért de akármennyit...

Nem tudom miért de akármennyit is próbálok enni sajnos nem hízom sehova és ez eléggé zavar, mit és mikor kellene ennem a hízásért? 16/F.180 cm/65 kg

Figyelt kérdés
Közben edzek de nem komoly koxos gyúrásra kell gondolni csak napi szinten mozgok ( fekvőtámaszok, felülések, futás ) és nem akarok semmiféle turmixos napi 12x étkezős testépitős tömegnövelő étrendbe belekezdeni mert egyszerűen nem tudom azt megcsinálni, hogy napi 20x eszek ( na meg a kotyvalékokhoz sem akarok hozzányúlni ) de azért valahogy kellene hízzak...az sem baj ha zsírra megí mert azt később át lehet dolgozni csak hízzak már...
2012. szept. 30. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Most vagy benne abban a korban, amikor a test hirtelen megnyúlik, gyermekből, kamaszból mégy át a felnőttkori testalkatodba. Egyél normálisan, figyelj oda, hogy mindenből kapjon a szervezeted elegendőt: fehérje, szénhidrát, vitamonok, zöldség-gyümölcs, tejtermékek, minden. De mindenből csak annyit egyél, amennyi éppen jólesik.

Szerintem jól csinálod, nincs veled semmi baj. A napi mozgás, egyebek is kellenek, mert a szervezet építi fel az izomzatot is, most tudod igazán alakítani azt is. De így, ahogy mondod, nem kell túlzásokba esni!

1-2 év, vagy még annyi sem, és ez a folyamat lezajlik, ez a kamaszkor velejárója. Majd észreveszed, hogy az eddigiektől eltérően kb. havonta kinövöd a nadrágodat (rövid lesz a szára), az ingeidnek, pulcsiknak rövid lesz az ujja, stb. stb. mind ennek tudható be.

2012. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez már lezajlott...tavaly ilyenkor megugrott a növésem és több mint 10 centit nőttem, de csak Áprilisig...Április óta 1 cm nőttem szóval innen felfele már nem növök, semmi változás nem történt a testalkatomat illetően és anyukámmal már kicsit aggódunk, hogy sehova sem hízok és nagyon nem szeretnék egy ceruza lenni :/...
2012. szept. 30. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor viszont kérjetek az orvostól egy mindenre kiterjedő általános kivizsgálást. (Pl. a pajzsmirigyre is!)
2012. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!