Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a versről?...

Mit gondoltok erről a versről? (Nem én írtam. )

Figyelt kérdés
Megvallom,amikor azon a napon abban a percben, amikor először meglázzam a képedet, először beszéltem veled tudtam te más vagy mint a többi fiú! Én még akkor egy másik fiúval voltam együtt de én tudtam hogy te kellessz nekem nem, nem más! Napról-napra egyre jobban megismertelek és amit a legelső pillanatban megéreztem veled kapcsolatba máig sem csökkent. Te nem olyan vagy mint a többi ember Te különleges vagy számomra! De ezt az érzést nem lehet szóval elmondani. Az érzelmeim vegyesek.. Nem tudom még mitis akarok, De azt tudom hogy veled akarok lenni amennyit csak tudok!

2016. okt. 24. 23:03
1 2
 11/12 anonim válasza:

Túl sokan kényelmesek, és nem szeretnek egyedül lenni, a megszokás meg nem elég erős hajtóerő. Illetve tudod, sokan akkor döbbennek rá, hogy a kapcsolatuk már rég zátonyra futott, amikor egyik vagy mindkét fél közelebb kerül valaki máshoz, akivel minden klappol, és sokan csak ekkor jönnek rá, hogy a kapcsolat érdekében tett megalkuvás, ami nehezükre esett amúgy is, nem normális hozadéka a párkapcsolatoknak, hanem csak áltatták magukat.

Tudod, szeretnénk megjavítani, ami elromlott, de meg kell tanulni azt is felismerni, ha nincs mit javítani, mert nincs valódi illeszkedés, csak úgy tűnt egy darabig, mint amikor kontárra bízunk valamit otthon, és a Mekk mester megoldás ideig-óráig még működik is, de a végtelenségig nem, mint mikor most nyáron a WC-m tartályát cserélni kellett, mert csöpögni kezdett, és akkor vettük észre, hogy az előző tulaj nagyon amatőr módon "javította". :-) A látszatot sokszor vagyunk hajlamosak valódinak gondolni, és akkor bukik ki, hogy csak látszat, amikor tényleg gondok vannak.

2016. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem eddig egy olyan kapcsolatom volt, ahol én mondtam ki a végszót, mert tudtam, hogy nem illünk össze. Amikor közöltem az akkori barátommal, hogy vége, bevallotta, hogy igazából már ő sem érez semmit irántam :D

Hogy csak így próbálta menteni magát, vagy tényleg igazat mondott-e, azt már ki tudja, viszont ha én nem lépek hamarabb, akkor neki továbbra is biztosan csak egy ,,kamu szerelem" lettem volna...

2016. okt. 26. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!