Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a versről?...

Mit gondoltok erről a versről? (Nem én írtam. )

Figyelt kérdés
Megvallom,amikor azon a napon abban a percben, amikor először meglázzam a képedet, először beszéltem veled tudtam te más vagy mint a többi fiú! Én még akkor egy másik fiúval voltam együtt de én tudtam hogy te kellessz nekem nem, nem más! Napról-napra egyre jobban megismertelek és amit a legelső pillanatban megéreztem veled kapcsolatba máig sem csökkent. Te nem olyan vagy mint a többi ember Te különleges vagy számomra! De ezt az érzést nem lehet szóval elmondani. Az érzelmeim vegyesek.. Nem tudom még mitis akarok, De azt tudom hogy veled akarok lenni amennyit csak tudok!

2016. okt. 24. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem vers.
2016. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Haver, elég unalmas lehet az életed :D Azon túl, hogy te meg nem is a kérdésre válaszoltál, de no problem..

Ha már normális válaszra se méltatod az embert, inkább ne írj semmit :P


*gondolatról?

Remélem, senki más hófehér lelkét nem karistolta össze :)

2016. okt. 25. 06:03
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán értem a válaszodat, de ez akkor sem vers.
2016. okt. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ott van kijavítva, hogy gondolatról. Legközelebb a szemed is nyisd ki...
2016. okt. 25. 06:52
 5/12 anonim válasza:
Versnek én sem nevezném, sem ritmusa, sem dinamikája, rímek csak elvétve. Gondolatnak meg azt gondolom, hogy semmi rendkívüli nincs benne, sokan átéltük már ezt, és még sokan fogják.
2016. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na végre köszönöm szépen:)

engem csak egy dolog zavart: ha együtt volt valakivel, miért hagyta ott egy másikért? Mert jobb volt?:D

szerintem inkább meg kellett volna oldania az akkori kapcsolatát...

(Igen, a lány egyébként gondolatokat szokott írni, verset nem láttam még.)


Mit gondoltok egy ilyen lányról?

2016. okt. 25. 15:28
 7/12 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy vannak olyan problémák, amikre a legjobb megoldás az, ha nem erőltetjük együtt, hanem hagyjuk a fenébe.

Szoktak jönni az emberek a "régi időkkel", de régen sem tudtak mindent megjavítani. A romlott ételt ki kell dobni, hogy ne okozzon kárt az egészségünkben. Ami javítható, azt meg lehet próbálni megjavítani, de egy kapcsolatban ehhez mindkét fél szándékára és igyekezetére szükség van.

Volt egy nagynéném, a férje hátrányos helyzetbe került a munkahelyén, és ezt nem tudta feldolgozni, az alkoholba menekült, addig semmi gond nem volt a házasságukkal, lett két lányuk, de miután inni kezdett, a rabjává vált, agresszív lett, elváltak, a lányaik egész életükre kisebb-nagyobb mértékben pszichésen sérültek maradtak az apjuk viselkedése miatt. Lehettek volna egészséges felnőttek is, ha az apjuk látott volna más megoldást is.

Persze nem minden eset ilyen, de azt gondolom, az sem bűn, ha valakik nem illenek össze, és erre egy harmadik megjelenése ébreszti rá őket.

2016. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes hozzászólást, látszik, hogy nagyon érett gondolkodásod van.


Valamilyen szinten érthető ez is, bár én inkább olyan típusnak tartom magam, aki ha kell, megküzd minden kapcsolatáért.

Bár a lány írásából az nem derül ki, hogy az előző fiújával gondok voltak, hanem inkább az jön le, hogy mondjuk elvolt x-szel, és egyszer csak megismerkedett y-nal...

2016. okt. 25. 21:17
 9/12 anonim válasza:

Csak addig szabad küzdeni, amíg van esély megoldásra, ha nem akarsz tönkremenni. Nem tudom, nagynénémnek annak idején mik voltak a lehetőségei, de ha hamarabb kilép abból a házasságból, akkor az a két unokatestvérem nem sérült volna olyan mértékben (egyikük tulajdonképpen felügyeletre szorul felnőttként is), nem születtek sérültnek. Nem akarom hibáztatni nagynénémet, mert lehet, hogy csak a lehetőségei voltak abban az időben sokkal korlátozottabbak, hogy lépni tudjon. Szerintem ha a mai világban kellene döntenie, nem hagyná így elmérgesedni a dolgot.

Tudod, van, amikor csak kárt okozunk azzal, hogy benne maradunk valamiben remélve a soha el nem érkező javulást.


Ha meg valaki csak elvan a kapcsolatokban, azért nem kár, ha véget vet neki. Általában akkor áll hozzá így az ember, amikor még tapasztalatlan, önmagát sem ismeri eléggé, és csak sodródik. Idővel az ember azért jó esetben sokkal tudatosabbá válik, és ha már tudod, mit vársz egy kapcsolattól, akkor bele sem kezdesz olyanba, ami langyos víz.


Mind megjárjuk a gyakorló éveket, a szerencsésebbeknek rögtön kéznél van a hozzájuk illő társ, de ez ritka, a többség megél pár kapcsolatot másokkal, mire a hozzá illő társsal egyáltalán találkozik.

2016. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ebben is van valami. Csak az az egy dolog tűnik nekem érthetetetlennek, amikor valaki hirtelen lép ki a kapcsolatából, mert eddig nem mert lépni. Onnantól aztán, ha megtalálta a jobbat, van oka elhagyni az előzőt... akkor inkább megmondtam volna, hogy nem működik a dolog, és annyiban hagyom, elleszek magamnak, nem pedig szó szerint ugrás a következő ember nyakába...


Egyébként pedig nagyon sajnálom a rokonaidat, valahogy át tudom érezni.

2016. okt. 26. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!