Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek velük?

Szerintetek elmenjek velük?

Figyelt kérdés

A húgom és 1-2 barátja-barátnője el akarnak menni a hegyre azokba a házakba aludni v mit csinálni szombaton. Csak ez nem a legmegbízhatóbb környék. Sok a cigány és elég furák meg ilyenek (mi nem vagyunk azok). Anya azt szeretné hogy menjek velük nehogy valami baj legyen, de engem máshová hívtak. Az a baj hogyha nem megyek velük és történik valami akkor én fogom magam szärul érezni. Szerintetek passzoljam a másikat és menjek velük?

18/F


2010. ápr. 25. 08:54
 1/6 anonim válasza:
Szerintem menj velük és hívd Te is a barátaidat és csaptok egy közös kirándulást, bulit.
2010. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"....hegyre azokba a házakba aludni v mit csinálni szombaton. Csak ez nem a legmegbízhatóbb környék. Sok a cigány és elég furák meg ilyenek ...."


Hegyre? aludni v mit csinálni? Cigányok? Minimum 2 megbízható pasi kellene, de inkább szülők....meg nem is értem... ilyen helyre lányokat elengedni??

2010. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen hegyre, milyen házakba?
2010. ápr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el velük! Gondolom szereted a húgodat és nem akarod, hogy valami baja essen. Na meg sok az idegbeteg is...szerintem nem veszítenél vele semmit.
2010. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én anyukád helyébe nem engedném őket.Az jo ötlet hogy vigyél te is pár ismerősödet.
2010. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Először ő se akarta elengedni csak a többieknek az anyja rábeszélte meg h úgy se lesz semmi bajuk...én nem engedtem volna el a helyébe. Mondjuk megértem h nem akarják h egy felnőtt rajtuk lógjon én se szerettem amikor annyi idős voltam.
2010. ápr. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!