Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmenjek velük, és ott mi lesz?

Elmenjek velük, és ott mi lesz?

Figyelt kérdés

Picit részletesebben arról van szó, hogy anyámék nudista strandra akarnak majd menni. Én 13 éves srác vagyok, és félek hogy felállna ott nekem.

Úgy hallottam hogy ha valakinek ott feláll, akkor azt kizavarják onnan. De az én esetemben is így lenne, hisz még csak 13 vagyok, nem mindig tudom irányítani, van hogy csak simán is feláll, pedig nem is gondoltam semmi olyanra.


2011. jún. 26. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
xD
2011. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel nem igazán lettem kisegítve.
2011. jún. 26. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy fogod magad szégyelni,hogy esze ágában nem lesz felállnia.a 80 évesekre gondolok,akik kijárkálnak az ilyen helyekre.
2011. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A szüleim előtt nem szégyellem magam. Itthon szoktunk meztelenül lenni.

Idegenek előtt viszont lehet igazad lesz.

2011. jún. 28. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
:P
2011. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek az emoticonok mennyire értelmes, és hasznos válaszok!
2011. jún. 28. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj!Nem akartalak megbántani azzal hogy hangulatjelet használtam.Csupán arról van szó,hogy leírtam az arckifejezésem,reagálván az előző hozzászólásodhoz,ahol azt írtad,hogy otthon a szüleiddel szoktatok meztelenkedni.Ezt nekem válaszoltad,hiszen előtte én írtam választ a te feltett kérdésedre.Ez részemről tévedés volt,kérlek haragudj rám. Szervusz!

(elmentem okádni)

2011. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akarom mondani:kérlek NE haragudj rám!
2011. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Banyek ez nem olyan hogy egész nap pucéran járkálunk itthon, csak a szaunában, meg a medencénél a kertben. Nem vagyunk mi valami hippi kommuna tagjai akik megtagadják a nagyvállalatok által gyártott ruhákat. :D

Az előző kommentem meg arról szól hogy ha csak egyetlen xd vagy p vagy mittomén mi van a hozzászólásban az nem túl kifejező.

2011. jún. 28. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!