Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek velük? Eddig szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek velük? Eddig szerettek és ha ezután nem fognak?

Figyelt kérdés
Barátom szülei elhívtak magukkal családi nyaralásra. Nem tudom,hogy elmenjek-e. Kicsit szorongva érzem magam a helyzet miatt.
2011. máj. 26. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj csak! :) Én akkor mentem el velük először, mikor másfél éve voltunk együtt, én akkor 18 voltam. A nyaralás tök jól sikerült, én persze igyekeztem még jobban "bevágódni" a szülőknél, ami sikerült is. Azóta is hívnak minden évben :)

20L

2011. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked valami, most el nem mondott okból nem kellemetlen, akkor menj el. Mitől félsz? Ha barátod szeret, ők is meg fognak szeretni. Legyél természetes és nem lesz gond.
2011. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is most megyek velük először. Vicces é is pont 18 vagyok most:)
2011. máj. 26. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig szerettek,mi változhat azzal hogy több időt vagy velük?

Annyiból kínos ,hogy oda kell figyelni ,hogy tisztelet tudó legyél és add önmagad!Amúgy meg az a fontos hogy lássák hogy szereted a barátodat!

2011. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!