Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A rock zene miért nem menő...

A rock zene miért nem menő manapság?

Figyelt kérdés
Mármint a szép lányok miért ilyen dallamnélküli sztárok zenéit hallgattyák? Vagy csak én nem ismerek olyan helyet ahol még hallgatnak rockot. Nem a tetovált festett hajú lányok hanem normális farmernadrágos (hétköznapi) lányok
2016. júl. 23. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert te a zenét azért hallgatod, hogy hátha szép lányok is hallgatják? Mert én pl. azért hallgatok valamit, mert nekem tetszik.
2016. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne vele ismerkedni erről beszélni. Viszont gyerekkorom óta szeretem a rockot csak valahogy nem divat inkább az elektronikus zenét hallgattyák a szép lányok szóval nem nagyon lehet ismerkedni velük rockzenével pedig sokkal több momdanivalója van meg dallamos nem ehybefüggő. Szóval ismerkedni nem fedztiválon akarok nem is azért hallgatom a zenét de jó lenne közös érdeklődési kört találni.
2016. júl. 23. 17:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Hidd el van olyan lány aki szép és rockot hallgat. Amúgy én is a rockot szeretem de pl rohadtul nem érdekelt soha hogy menő vagy nem, vagy hogy a "jó pasik" azt hallgatják e vagy sem. Mellesleg pl sokan hallgatnak rockot akikről öltözködésből meg nem mondanád. Meg nem ez a két véglet van csak:D
2016. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én pl pont olyan vagyok rövidebb szőkés hajam van meg sima farmer szines póló. Szóval kb senki nem gondolná hogy rockot hallgatok. Engem sem érdekel amúgy hogy menő e csak jó lenne találni olyat akit érdekel a rock és nem öltözködik nagyon durván feketébe hanem normálisan
2016. júl. 23. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Na hát ne add fel, vannak egy páran:D Én pl csak olyan rockereket ismerek lányba akik nem néznek ki annak, max néha egy egy bandás póló:) Szóval hidd el nem ritka.
2016. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Miért a rocker öltözködés nem normális?
2016. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem elfogadott kirívó így értem. Normális csak feltünő.
2016. júl. 31. 13:50
 8/12 anonim válasza:

Az miért zavar, ha mondjuk full feketében járkál valaki rocker létére? Nem fogom megérteni, ha abban érzi jól magát, hadd hordja. Olyanok is lehetnek szépek, akik úgy öltözködnek. Nagyon sok szép lánx hallgat rockot egyébként, de ez nem a ruhától függ szerintem, ne aszerint keresgélj.:)

Az meg, hogy miért olyan zenéket hallgatnak, egy jó kérdés. Az tetszik nekik. Vagy csak azért, hogy beilleszkedhessenek egy adott társaságba,ne rekesszék ki őket. Én erre is gondoltam már

2016. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
*lány. Elírtam, bocsi. Előző voltam
2016. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak azért hogy divatosak legyenek. Lehet hogy vannak szép rocker lányok csak valahogy nekem az a full fete ruha nem tetszik rajtuk valahogy annyira fura vagy nekem nem jön be.
2016. aug. 3. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!