Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem "menő" mostanság a...

Miért nem "menő" mostanság a rock és a blues?

Figyelt kérdés
osztályomban se hallgat nagyon rajtam kívül ezekből a zenékből, és még egy emberrel nem találkoztam aki nem divatból hallgatja a rockot.

2012. aug. 26. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A divat mindig változik, ezért. Lesz olyan korszak is, amikor a rockon belül egy-egy műfaj felfut, mint pár éve a numetal. Utána megint le. Ez van. És ez nem csak a zenére érvényes. De mindegy is, nem az számít, hogy mi a menő, hanem az, hogy azt hallgass, ami neked tetszik.
2012. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pop-rockot, meg rockot hallgatok, az osztályomban, pedig nem sokan xD de engem nem zavar :D
2012. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Evilkiller ***** válasza:
Figyelj! Nem attól lesz valami menő, hogy azt szeretik többen! Hanem attól, hogy aki azt szereti, az igazán szereti, és nem csak divatból hallgatja! Rock létezett már a mosógépzaj előtt is, és létezni fog akkor is, mikor a pop zene már sehol nem lesz!
2012. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem menő mert nem ismert és elég kevesen keresik az elterjedttől eltérő dolgokat. A hülyék meg leszólják, mert nem ismerik.
2012. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hála istennek!! Gondolj bele, csak azért szeretnék, mert éppen "menő"... Pfej... Legalább ezt hagyja békén a média... Nekünk nem kell, hogy menő legyen, felőlünk lehet gáz is akkor is szeretjük.:)
2012. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Evilkiller ***** válasza:

kb. ugyanazt mondtad, mint én, csak máshogy, és teljesen igaz!

"menő"-nek lenni nem feltétlenül jó dolog!

és jó dolognak lenni sem feltétlenül menő!

A rock, az egy jó dolog! Az meg, hogy nem menő, ki a f...t érdekel, mert engem nem!

2012. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!