Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen "mai" rock zenéket...

Milyen "mai" rock zenéket szoktatok hallgatni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Three days grace, thousand foot kruch, breaking benjamin, halestorm, monster magnet, iron maiden, metallica, scorpions. Tudom vannak olyanok is amik régiek, de náluk az új albumokra gondolok. Amúgy jobb szeretem a régebbit, de akadnak jó számok manapság is:)
2016. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezeket én is szeretem :)
2016. febr. 21. 15:50
 3/8 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszod :)
2016. febr. 21. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
AC/DC (csak azért irtam mert van új albumjuk és a mai napig aktivak, azon kivül a kedvencem :D), Hollywood Undead, Airbourne, Black Veil Brides, Imagine Dragons, Skillet, Offspring, Shinedown, Steel Panther, Beartooth, Thousand Foot Krutch, Black Stone Cherry, Seether, Billy Talent
2016. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Black Veil Brides , Tree Days Grace , Linkin Park , Hollywood Undead , Starset , Skillet , Slipknot , Breaking Benjamin , Bring Me The Horizon , Nickelback , Avenged Sevenfold , Green Day , Asking Alexandria , Suicide Sinence , Motionless In White , Marilyn Manson , Korn , System Of A Down stb..

Majd mindenki eldönti magának , mi mai , meg mi rock számára:D

2016. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 26. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Green Day, Middlemist red, Ivan and the parazol, Elefánt, AC/DC, Esti Kornél zenekar, The 1975 *-*
2016. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A régi együttesek mai számaikat szoktam hallgatni + The Poodles, Black Veil Brides
2016. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!