Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek? Glamour vs....

Szerintetek? Glamour vs. Cosmopolitan.

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiket olvassam, melyik is a jobb?

Igazából az lenne az én gondom, hogy már kinőttem a IM-Bravo-BravoGirl! magazinokból, de mégnem nőttem bele a NőkLapjába :) Kérlek segítsetek, hogy melyik is a hozzám illő újság-magaznin!

Itt van pár infó rólam:

15 éves lányvagyok. Jövőre megyek a gimibe (reményeim szerint a midkoci Földes Ferenc Gimibe). Alkatra nem látszom sportosnak, pedig szeretek sportolni (hete 6-szor járok edzőtrembe) És igencsak élet vidám vagyok ill. energikus. Szretek olvasni. Nagyon szeretem a NG és a Spektrum magazint, de emmelte persze a csajos-nőies dolgokat is. Nem sminkelem magam túl erősen. Álltalában a farmer+poló összeállítás van rajtam, de szeretem az ennél nőiesebb rucikat is. Nehezen engetek embereket közel magamhoz, inkább csak haverkodom. Őszinte és szókimondó vagy és nos mi tagadás néha eléggé utálatos és makacs (na jó makacs eléggé gyakran vagyok). Szeretem az izgalmakat (néha csak ezért logok a suliból).

Páran ajánlották a Cosmot és a Glamour. De nem tudok választani! Esetleg ha tudtok más magazint mondani, nemkem az is megfelel! Persze lehet, hogy a végén mind a kettőnek előfizeztője leszek! :) De előbb a ti véleményetekre vagyok kiváncsi!

És légyszí írjátok meg, hogy mit is szerettek az egyiken vagy a másikon. Előre is köszi mindenkinek.


2010. ápr. 12. 23:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
A leírtak alapján én egy harmadik magazin ajánlanék, a JOY-t. Szerintem a Glamour a te stílusodhoz (még) nem passzol, ugyanis ott tényleg a ruhákra, sminkekre van kihegyezve a cikkek nagyrésze. A Cosmo-hoz meg talán kicsit még fiatal vagy. Nem hiszem, hogy magadénak éreznéd. A JOY-ban viszont van ez is, az is, szerintem próbáld ki.
2010. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!