Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek? Glamour vs....

Szerintetek? Glamour vs. Cosmopolitan.

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiket olvassam, melyik is a jobb?

Igazából az lenne az én gondom, hogy már kinőttem a IM-Bravo-BravoGirl! magazinokból, de mégnem nőttem bele a NőkLapjába :) Kérlek segítsetek, hogy melyik is a hozzám illő újság-magaznin!

Itt van pár infó rólam:

15 éves lányvagyok. Jövőre megyek a gimibe (reményeim szerint a midkoci Földes Ferenc Gimibe). Alkatra nem látszom sportosnak, pedig szeretek sportolni (hete 6-szor járok edzőtrembe) És igencsak élet vidám vagyok ill. energikus. Szretek olvasni. Nagyon szeretem a NG és a Spektrum magazint, de emmelte persze a csajos-nőies dolgokat is. Nem sminkelem magam túl erősen. Álltalában a farmer+poló összeállítás van rajtam, de szeretem az ennél nőiesebb rucikat is. Nehezen engetek embereket közel magamhoz, inkább csak haverkodom. Őszinte és szókimondó vagy és nos mi tagadás néha eléggé utálatos és makacs (na jó makacs eléggé gyakran vagyok). Szeretem az izgalmakat (néha csak ezért logok a suliból).

Páran ajánlották a Cosmot és a Glamour. De nem tudok választani! Esetleg ha tudtok más magazint mondani, nemkem az is megfelel! Persze lehet, hogy a végén mind a kettőnek előfizeztője leszek! :) De előbb a ti véleményetekre vagyok kiváncsi!

És légyszí írjátok meg, hogy mit is szerettek az egyiken vagy a másikon. Előre is köszi mindenkinek.


2010. ápr. 12. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

A Glamournál és a Cosmónál rosszabb választásod nem is lehetne. Színvonaltalan lapok, amik három témáról szólnak (vagyis valójában csak kettőről):

1. Hogyan szerezzünk pasit?

2. Hogyan tartsuk meg a pasit?

3. Hogyan legyünk trendiek (hogy ezzel pasit szerezzünk)?

Ez sem a te korosztályodnak szól éppen...


Az már jó, ha szereted az ismeretterjesztő dolgokat. Nagyon sok ilyen magazin van a kínálaton. Vannak jó történelmi, kulturális magazinok is, amik magasabb színvonalúak, mint a Bravó, de mégsem felnőtteknek szólnak. Elég csak bemenned egy nagyobb hírlapüzletbe...


Sajnos a mai médiának az a feladata, hogy p*csákat neveljen a lányokból. Minél korábban rá akarják szoktatni az embereket az ilyen Cosmo-féle újságokra, hogy azok által a fogyasztói társadalom kritikátlanul mindent összevásároló tagját neveljék belőle. Ezért kell szelektálni elég erősen. Te okos lánynak tűnsz az írásod alapján, biztosan megtalálod az ízlésed szerinti újságot!

2010. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne más véleményét kérd ezzel kapcsolatban, mert úgyis mindenki mást mond. inkább vegyél mindkettőből egy példányt próbának, és amelyik jobban bejön, azt vedd továbbra is.
2010. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a cosmopolitant jobban kedvelem, több érdekes dolog van benne, de a glamour sem rossz, én is azt tudom mondani vegyél mindkettőből, aztán meglátod melyik jön be jobban. 19/L
2010. ápr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, vedd meg mindkettőt.. Én amúgy Cosmo párti vagyok.
2010. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
sztem elég lett volna egyszer is megkérdezned ezt....
2010. ápr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
cosmo már inkább
2010. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem direkt tettem ki kétszer :) De utólag már láttam én is, hogy kétszer írtam ki :D
2010. ápr. 13. 12:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Még az első kommentre szeretnék reagálni. Nos igen nagyobb hírlapüzlet... A gond csak az, hogy én az Isten hátamögött lakom a mátrában (Parádsasvár és Gyöngyösre járok suliba(jártam, most ugyanis magántanuló vagyok). Szóval nagyonhírlapárus nem nagyon akad a környéken... Ha újságot akarok akkor is már át kell cangáznom a szomszéd faluba (kb 30 perc oda-vissza) ahol vehetek magazint a Coop-ban (néha újságuk van néha nincs).
2010. ápr. 13. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Cosmo
2010. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi8ndenkinek köszi a válaszokat. De végül egyik sem lett =) Más magazinok mellet töntöttem. (JOY, InStyle, Éva és a SHAPE) :)
2010. ápr. 15. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!