Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni...

Ti mit szoktatok csinálni magányos estéiteken?

Figyelt kérdés

Nos, kis bébifókáim nincs egy-két jó ötletetek, hogy mit lehetne csinálni egyedül esténként?


Ismerkedni most nem igazán szeretnék, sajnos mostanában kifogtam pár agyatlant...


Mindig nem festhetek körmöt, járhatok fodrászhoz/kozmetikushoz...

Edzeni, biciklizni, futni el szoktam járni.

Olvasni, filmezni is imádok. Ezeken kívül kellene valami.

Tippek?


2016. jún. 2. 21:22
 81/109 A kérdező kommentje:

#79


Na figyelj!

Baromira semmi közötök nincs hozzá. Nem is értem mi ez a személyeskedés?!

Engem pl. egyáltalán nem érdekel, hogy ti hol dolgoztok. Meg igazából semmi nem érdekel veletek kapcsolatban.

De látom ez fordítva nem mondható el.


Aranyos, hogy így kiakadtatok, mert nem írtam vissza privátba.

Nem kötelességem...Próbálkozzatok másnál, hátha ott ez bejön.

2016. jún. 2. 23:26
 82/109 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a Gubacsin állsz napi nyolc órát? :D
2016. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 A kérdező kommentje:

#82


Igen, melletted! De neked ez jobban megy, mint neked. Ezért sem szeretném elvenni a kenyérkereseted.


Na és most szépen menj aludni, elég volt mára belőled. Biztos megerőltető volt ennyi "vicces" kommentet kipréselni magadból. :D

2016. jún. 2. 23:29
 84/109 anonim ***** válasza:
De most tényleg, miért nem akarod elárulni? Kajak kiváncsivá tettél!!
2016. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 anonim ***** válasza:
75%

Hát én kiégtem. 😂

Kérdező hajrá!!! 👏

N24

2016. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 A kérdező kommentje:

#84


Nem tudom, hogy mit képzelsz/képzeltek magatokról? De tényleg.

Feltettem egy (tök hülye) kérdést, amire ti azon nyomban rárepültetek, megtudtátok, hogy nő vagyok és már repültetek is a puncira. Majd mikor nem írtam vissza, akkor teljesen jogtalanul besértődtetek és nekem estetek...


Ezek után ne akarjunk már személyes információkat kisajtolni a másikból, sőt elvárni sem, hogy jófej legyek.

2016. jún. 2. 23:33
 87/109 anonim ***** válasza:
Kérdező... A helyzet a következő: Utcán ne ismerkedjünk veletek, nőkkel, mert milyen már az?... Neten sem, mert nem ismerkedésre való... Akkor mégis hol?! Ez az, amire egyikőtök sem ad választ! Hol tud ma egy szingli pasi ismerkedni?!
2016. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:
Ki repült rád? Képzelődsz drágám?
2016. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim válasza:

Kérdező, ne foglalkozz velük, szánalmasak ezek :D


(Mellesleg az ő 'hibájuk' hogy egy nő kérdésére több a válasz, mert ők verik a billentyűzetet álló fässzal)


Kezdj el valami új sorozatot, rendezd át a szobád. Bár a nyelvtanulás hasznosabb, és ugyanolyan jó időtöltés. :D

2016. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 A kérdező kommentje:

Hát figyelj!

Kaptam itt olyan leveleket/felkéréseket, hogy csak pislogtam!

Nem tudom, hogy melyikőtöktől származik, de megmondom őszintén, hogy nem is érdekel.


Már ne is haragudj, de komolyan én mondjam meg, hogy egy felnőtt férfi hol ismerkedjen?! :D


Az utcán ismerkedéssel nekem pl. semmi bajom, nem is értem, hogy hogyan jön ez ide?!


Jó ég! És még ti akartok ismerkedni? :O Először tegyétek helyre magatokat fejben.

2016. jún. 2. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!