Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni...

Ti mit szoktatok csinálni magányos estéiteken?

Figyelt kérdés

Nos, kis bébifókáim nincs egy-két jó ötletetek, hogy mit lehetne csinálni egyedül esténként?


Ismerkedni most nem igazán szeretnék, sajnos mostanában kifogtam pár agyatlant...


Mindig nem festhetek körmöt, járhatok fodrászhoz/kozmetikushoz...

Edzeni, biciklizni, futni el szoktam járni.

Olvasni, filmezni is imádok. Ezeken kívül kellene valami.

Tippek?


2016. jún. 2. 21:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
Mi bajod a kérdésemmel?:)
2016. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
Tudsz jól főzni? Mert akkor jöhetnél segíteni nekem..az estéim ugyanis mostanában kivétel nélkül a másnapi diéta összeállításával telnek a magányos estéim :)
2016. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim válasza:
En van hogy toltok egy pohar bort, kalcsolok lazulos zenet, es illatos gyertyafeny mellett elmerulok egy kad habos forro vizben...amit megszoktam: himezni, dekupazsolni, beulok a baratnommel valahova, elmegyek fagyizni, setalok a kornyeken, egy idoszakban tarsastancra, bailar aerobicra jartam, most olaszul tanulok.
2016. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 A kérdező kommentje:

#31

Az hogy rém unalmas egy kérdés és hogy mindig megkérdezed tőlem privátban, csak ennyi a bajom vele. :P


#32

Igen, tudok és szeretek is! :)

Vannak tök jó oldalak, amin kifejezetten diétás ételek vannak.

Mondjuk szinte minden kaját meg lehet csinálni diétásan.

Én pl. lecseréltem az olajat kókuszzsírra, abban is van kalória bőven, de egészségesebb.

A fehér lisztet, zabpehelylisztre, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem. És stb...Kitartás a diétához!

Habár inkább életmódot válts. :))

2016. jún. 2. 22:15
 35/109 A kérdező kommentje:

#33

Legjobb! :) Én is szoktam úgy relaxálni.

Jó ötlet a nyelvtanulás, holnap elő is kapom a német cuccom, úgyis régóta tervezem már a felsőfokú nyelvvizsgát belőle.

Neked is köszi a tippet. :)

2016. jún. 2. 22:19
 36/109 anonim ***** válasza:
Csak egyszer kérdeztem meg tőled, valakivel összetévesztesz.
2016. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim válasza:
Ha tanultál zenélni, akkor továbbfejlesztheted ezt a készségedet, ha nem ,akkor sosincs késő elkezdeni. Én zongorázni szoktam. Sok jó tanítóvideó van fenn youtube-on. De eljárhatsz különórára is, és akkor lehet kifogsz 1 jó tanárt, amiből akár több is lehet... ;) Sok sikert!
2016. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 A kérdező kommentje:

Semmi zenei érzékem...:D

Hmmm, de egy szexi zongoratanár! :$ :DD

2016. jún. 2. 22:28
 39/109 anonim válasza:
Én azon agyalok hogy mi értelme az életemnek?Mert semmi értelmét nem látom egyedül le élni.
2016. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 A kérdező kommentje:

#39

Huhaaa, ennyire azért ne menjünk át pesszimistába.

Nem kellemes az egyedüllét, tudom...De próbáld meg egy kicsit más szemszögből nézni a dolgokat.

Egy csomó mindent lehet egyedül is csinálni. Jó, úgy nem olyan izgi.


Elmegyünk együtt zongoraórára, hátha tényleg szexi lesz a tanár.

Dehogy is, akkor nem viszlek magammal...:O :D

2016. jún. 2. 22:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!