Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vicces, ciki sztorik amik...

Vicces, ciki sztorik amik veletek estek meg?

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 13:38
 1/10 anonim válasza:
81%
Egyszer leírt a barátom erre az oldalra egy bekakilósat és törölték a válaszát,ezért én inkább hallgatok az enyémről.
2015. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alsóban 1x olyan büdöset fingottam hogy padtársam kiakadt h mi ez a lósz*r szag mondtam h biztos az utcáról jön és az meg elkezdett kifele szaglászni az ablakon xd a barom
2015. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Tegnap kinnt anyám teregetett én meg megetettem a kutyát, a kutya sz@rán elcsúsztam és odakiabáltam anyámnak "ELCSÚSZTAM A KUTYA SZ@RÁN" ekkor hallom h a szomszédok rajtam röhögtek mert kinnvoltak az udvaron, anyuhoz odamentem és megkérdeztem halkan, hogy "Miért nem szóltál, hogy kinn vannak a szomszédok?" erre a válasz "Tudják, hogy úgyse vagy normális" Sirok magamon
2015. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
XD Köszi! Még ilyeneket kérek.
2015. dec. 5. 14:51
 5/10 anonim válasza:
60%
barátnőmmel sétáltunk és támad egy hatalmas ötletem mert ahol sétáltunk ott volt az egyik háznál egy fűzfa.az volt a nagy ötlet hogy tépkedjük le az ágakat.hát letéptük.kijön egy köntösbe egy asszony.leordítja a fejünket hogy menjünk haza söprűé. mi meg hülyék haza mentünk és hoztuk a söprűt. hát ott már összesöpröte.még most is azon röhögünk
2015. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer anyumék hamarabb elmentek otthonról reggel, mint én, bezárták az ajtót én meg nem találtam a kulcsom. Haza kellett hívni őket, hogy nyissák ki mert be vagyok zárva és nincs kulcsom. A suliban meg magyarázkodhattam, hogy miért késtem el:D nem nagyon hitte el a tanár, az osztály szépen kiröhögött:DD
2016. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Egyszer bnőmmel futottunk le a lépcsőn a suliba, de éép nagy tömeg volt, és valaki meglökött. Én meg térddel végig csúsztam a lépcsőn, ordítottam és a habos nyálam is kicsorgott :D És mindezt a fél suli előtt, még a szerelmem is látta :'D
2016. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Az unokanővéremmel az uszodában kicsuktuk a kabátja madzagját. Edzés után vettük csak észre és akkor láttuk, hogy az alatta lévô szekrénybe becsukta valaki. Sikerült kihúzni, de bent maradt a madzag végéről a fém bigyuszka. Éppen ezen röhögtünk amikor arra jött egy nagyon helyes srác és kinyitotta a szekrényt. Ennél a résznél már konkrétan mind a ketten sírtunk a röhögéstől. A fiú meg csak nézett ránk és nem értette, hogy miért röhögünk sírva azon, hogy kinyitotta a szekrényét. Soha többet nem láttuk a srácot, ezek után szerintem bujkál előlünk minimum 😂
2016. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Egyszer ültem a buszon és rám jött a finghatnék.XD Diszkréten el akartam engedni de elég hangosra sikeredett.XD Utána egész úton a fél busz engem nézettXD. Nekem meg égett a fejem :D
2016. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2 xDDDD
2016. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!