Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki vicces sztorik?

Ciki vicces sztorik?

Figyelt kérdés
huuu.. ez 3.-as koromban történt ... akkor balettoztam és hát napköziben mutatam a szabályos forgást az akkori matek tanáronak..és hát elestem.. de ha ez nem elég akkor pont a tanári asztal alá ..hát legszivesebben ott is maradtam vollna... ráadásul ott volt az akkori nagy szerelmem..

2015. jan. 7. 14:22
 1/2 anonim válasza:

Az a baj, hogy millió ilyen kérdés van, így a tiedet eddig nagyon senki nem találta meg. Na én most viszont igen, úgyhogy írok egyet.


2.-os korom óta jártam úszni, az iskolából elvittek minket, kb 3.-os lehettem, amikor az iskolából nem az úszócuccomat, hanem egy kb. ugyanúgy kinéző tornazsákot... Nos az egy másik oszitársamé volt... Elmentünk úszni, én meg bakker ott vettem észre hogy mi is van... MEZTELENÜL ÚSZTAM EGY ÓRÁN KERESZTÜL, ÚGY HOGY A MEDENCE MÁSIK FELÉBEN LÁNYOK VOLTAK!!! Hát képzelheted csodás volt. Emlékszem a végén mennyit magyarázkodtam anyámnak... Sose felejtem el :C

2020. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*kb 3.-os lehettem amikor az iskolából nem az úszócuccomat, hanem egy kb. ugyanúgy kinéző tornazsákot vittem magammal (sorryb belegabajodtam)
2020. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!