Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt a tumblr-...

Mondanátok véleményt a tumblr-ömről?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 8. 20:44
 1/2 Lelwut válasza:

Nekem személy szerint nem tetszik. Ez az x. ilyen blog, amit megnéztem.


Tucatblog, tele fúdenagy bölcsességekkel, csak úgy folyik belőle a fájdalom.

Nálam az automatikusan induló zene alapból fekete pont és most is csak az mentett meg, hogy le volt némítva a laposom.

Az ilyen blogokat elnézve jövök is rá újra meg újra, hogy miért nem követek magyar blogokat.


Szóval ja, nekem nem tetszik, de mindig lesznek olyanok, akiknek nem fog.

2015. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ugyanezt tudom elmondani. autoplay az számomra is taszító, meg persze tucat az egész, stílustalan is, hiszen ha jobban megnézem, akkor nem csak depis dolgok vannak, vannak egyebek is.


ez csak egy ilyen reblog gyűjtemény. tök hasonló ahhoz, mintha azt kérném, hogy nézd már meg a facebook üzenőfalamat, hogy tetszik?

ilyet az emberek nem szoktak kérdezni egymástól.


véleményt arról lehet alkotni, ami egyedi, saját tartalom. arról nem, hogy mit osztottál meg újra.

2015. nov. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!