Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt a blogomr...

Mondanátok véleményt a blogomról? (1D)

Figyelt kérdés

[link]

Kíváncsi lennék a véleményetekre, nemrég kezdtem el remélem lesznek érdeklődők.



2015. aug. 13. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Néha olyan tömény aszöveg, annyira egybne vannak a sorok ,hogy megnehezíti az ovlasást, néha pedig olyan, mint az "ökörhyugozás" - ezt így sozkták mondani :D -, vagyis a sorok végei csaponganak, nicns egységes rend.

Próbálgasd, hogy menynit enged a blog, és annak megfelelően hozd ki a legtöbbet aszereksztésből. Szebb és jobban áttekintheő lesz az oldal.


A vesszőkre figyelned kell, sokszor használnod kellene őket, de elmaradnak. Ez idővel biztos változni fog, de érdemes rá odafigyelni.

Valamint nézd át leglaább 2-3x, amit írtál. Itt van például ez:

"De..-kevés az olvasó?

-nincsenek visszajelzések-vagy csak nagyon ritkán?"


A "De" után 3 pont kell, a kötőjeleknél hiányzi ka szóköz... Ezek is idővel berügzülnke, de érdemes minél előbb figyelni rájuk, és utánaovlasni, mit és hogyan használjunk - ez tisztelet az olvasók felé, és elvárható minimum.

A háttér színes és egyzerűsége számomra nem kielégítő. Ez nyilván ízlés kérdése, de szerintem majd dobd fel egy kicsit a külcsínt.


A legfontosabb, hogy ha belevágtál, csináld. 6-8 hónap múlva a fenti kérdés is aktuálisabb lesz, és rengeteg tapasztalatra fogsz szert tenni.


Sok sikert!

2015. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen az őszinte véleményedet, javítani fogom a hibákat.

2015. aug. 14. 09:22
 3/4 anonim válasza:
szerintem jó, vagyis nekem tetszik, csak a részek lehetnének egy picit hosszabbak, de azon kívül jó. További sok sikert :)
2015. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. szept. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!