Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt a blogomról?

Mondanátok véleményt a blogomról?

Figyelt kérdés

[link]



Még csak az első rész van fent de szeretném tudni, hogy egy kivülálló mit gondol.

A fogalmazásomat szeretmém vele javítani mert nem nagyon megy emellett a fantáziámat is kicsit fejleszteni szeretném.

A blog tartalma durvább kategóriába tartozik mint pl. ez az első rész de egyébként nem lesz benne túl sok perverz dolog. Legalabbis nem tervezem.

Várom az építőjellegű kritikákat! ^^ Előre is köszőnöm!:)



2015. júl. 15. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Wow még nem láttam ilyen blogot, igazi hiánypótló.... De most komolyan átlagos, semmi új nincs benne, ezernyi ilyen van. Próbálj meg elrugaszkodni a komfort zónádtól, hogy én is egy klisés dolgot mondjak már. Bocs ha sértően fogalmaztam.
2015. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyos.

- megszólítás után mindig tegyél vesszôt

- "de" és "ha" elôtt is vesszô van

- igazából a vesszôkkel van különösebb hiba

- "Ne bánts, kérlek!" ~ kissé furán hatott, hogy ezt a mondatot torkaszakadtából kiabálja fôhôsünk. Valahogy a kettô nem passzol össze.

A történet: az alapkoncepció adott és egyszerû. Az elején nagyon nehezen mentek a dolgok, a végére eléggé felgyorsultak az események. Kissé meglepôdtem az apán. Az egyetlen kérdésem az, hogy a lány akkor most élvezte,amit az apja vele tesz? Mert igennel válaszolt és ez nekem fura.

Megvalósítás: a sztori semmi különlegessel nem indult. Az alapkoncepciót megismerhettük már a legelsô bejegyzésben a szereplô-bemutatásnál. Egy könyvnél általában nincs ilyen,ezeket az információmorzsákat a történet folyamán ismerjük meg. Az a rész tetszett, amikor a lány elmondta, hogy mennyire ismeri a házat, mert szépen volt fogalmazva, miközben egy csomó információt közölt. Viszont csak azt az egy részt tudnám kiemelni, azontúl a fogalmazás kissé pongyola. Meg nagyon sietsz. Meg sem várod,míg ovasás közben elképzelem a helyzetet, máris jön a kövezkezô mozzanat, semmi átvezetés nincs. Hagyj idôt az olvasónak, írd le részletesebben, hogy mi is történik. Persze sokan unalmasnak tartják a részletezést, de ne félj jelzôket használni és egyebeket. Például volt az a szó(mondat), hogy "- megütött." Ezt leírhatnád így is: "- ordította, majd hirtelen felemelte kezét, ami óriásit csattant az arcomon." . Példának okáért. Igazából, még pár dolgot nem értek: hogy a végén barátilag mondja azt, hogy szeretlek? És valóban így viselkedne valaki, akit megerôszakoltak?

De ôszintén szólva, a sztori jó volt arra,hogy felkeltse az érdeklôdésemet, így kíváncsi leszek a folytatásra.

2015. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!