Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok erről a blogról...

Mondanátok erről a blogról véleményt?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából ez az első "komolyabb" blogom.

Szerintetek mit kéne javítanom rajta? Esetleg, ha valaki beleolvasna, mondana véleményt a történetről?

Szívesen fogadom a kritikákat.:D

A válaszokat előre is köszönöm. ^^



2015. márc. 5. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A külalak katasztrofális. Kiég a szemem, de komolyan, a tiedet nem bántja? Borzalmas, rettenetes, elviselhetetlen!


A történetet nem bírtam túl sokáig olvasni (mert megfájdult a szemem!), kicsit sablonosnak tűnik, a fogalmazás még kicsit éretlen, néha darabos, ellenben a helyesírás többé-kevésbé rendben van, ez jó pont.


Azt említettem már, hogy bántja az ember szemét ez a vakító fehér háttér?

2015. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valóban nincs sok tehetségem az oldalak - és egyebek - szépítéséhez, bár megpróbálok valamelyest javítani a helyzeten.


Mit értesz pontosan "éretlen" alatt?


Köszönöm, hogy vetted a fáradságot, és véleményt írtál.:D

2015. márc. 5. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz pontosan "éretlen" alatt?


Azt, hogy a szöveget olvasva az az érzésem van, hogy a szerző nincs több 14 évesnél. A kifejezésmód, a szóhasználat még nem érett felnőttre utal.


Használsz olyan szófordulatokat, amiket nem értesz, például "egy sóhaj kíséretével folytatta". Ennek így nincs értelme, rosszul ragozod - ez és az ehhez hasonlók kicsit erőltetetté teszik a szöveget.

2015. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pontosan tizennégy éves vagyok...:D


Értem. Viszont az még érdekelne, hogy hogyan kellett volna írnom az előzőleg megemlített mondatot?

"Egy sóhajtás kíséretével folytatta." Esetleg így?

2015. márc. 6. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Kíséretében. Egy sóhaj kíséretében.
2015. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!