Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok véleményt a blogomról?

Írnátok véleményt a blogomról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 14. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A műfaj nekem nem szimpatikus, amolyan tucatsztori, minden tizenéves lány ilyeneket olvas/ír manapság, semmi egyediség nincsen benne. Viszont dicséret illet azért, hogy nagyjából rendben van az írásképed és a helyesírásod. A falnak megyek az olyan tizenéves önjelölt íróktól, akik egy mondatot sem képesek tisztességesen megfogalmazni és leírni, ha meg valaki ezt megemlíti, akkor nekiállnak oltogatni.
2015. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt azért megígérem mindenkinek, hogy nem lesz az a tipikus "rossz fiú, beleszerettem, már együtt is vagyunk" sztori. Szóval, lehet, hogy sablonosnak tűnik, de épp ez az, amit szeretnék minél hamarabb elkerülni.
2015. aug. 14. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy követőt biztos szereztél, nekem nagyon tetszik. Várom a folytatást. :)
2015. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit unalmasak ezek a love storyk, a dizájn egybe van, elég jól összeraktad. Mellesleg ajánlom hogy ha blogolni akarsz NE a blogspoton csináld, egy ideig én is azt használtam, de a Wordpress sokkal jobb és több dolog van benne.


Amúgy hajrá hozzá, mondjuk egy ilyen történethez szerintem nehéz lesz olvasókat szerezni, viszont egy kisebb fantábort simán össze lehet hozni.

2015. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!