Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktatok egyedül eljárni...

Szoktatok egyedül eljárni koncertre, szórakozni, ide-oda?

Figyelt kérdés
Nekem egyedül sosincs kedvem, ennek ellenére a jövő héten egyedül fogok koncertre menni, mert sajnos nincs kivel menni, alig vannak ismerőseim, akik elérhető közelségben lennének, amióta kikerültem a gimiből. (Ezért szórakozni is nagyon ritkán járok el például. De ez most mindegy.)
2010. márc. 18. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szinte csak egyedül szoktam
2010. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ökör iszik magába!!! :D
2010. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennek mi az oka nálad?
2010. márc. 18. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak a barátnőimmel szoktam, szerencsére mindig kaphatók egy jó bulira. Mondjuk már hagytam ki ilyen miatt koncertet, amire drágább lett volna a belépő és a többiek annyira nem ismerték.

Én egyedül, alacsony, törékeny alkatú lányként nem merek sehova elmenni, mert így is sokszor van rá példa, hogy ránk száll valami részeg srác, és olyankor mindig az ment meg, hogy 3-an vagyunk. Különben nem tudom mi lenne, nem is merek belegondolni.

2010. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is alig vannak ismerőseim, akik elérhető közelségben lennének
2010. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!