Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Első fesztivál? Tippek?

Első fesztivál? Tippek?

Figyelt kérdés

Tapasztalt fesztiválozók! Jövő nyáron a szülinapi ajándékom egy heti fesztivál jegy lesz. Főleg a Sziget és a Volt érdekel. Nem tudom, hogy első fesztivál élményként is jó egy ekkora fesztivál, vagy egy kisebbre kéne kilátogatni először. A társaságunk kb. 3-5 fő között fog mozogni. Mikor érdemes lefoglalni a heti jegyeket, mikor a legolcsóbb? Milyen fontos dolgokat kell vinni? Mennyi ételt és italt lehet bevinni? Tényleg mindenki részeg? Én személy szerint nem vagyok egy nagy ivó életemben ha egyszer berugtam, és egy-két pohárral iszok csak. Így is élvezhető lesz a fesztivál? És végül melyiket ajáljátok ti? (Nekem Sziget felé húz a szívem.) Ha van egyéb ötletetek vagy tanacsotok vagy bármilyen fontos infó, azt szívesen fogadom.

16/L



2015. aug. 12. 11:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
ne mások véleménye alapján dönts,hanem a sajátod alapján. ha nem szereted az elektronikus zenét nyilván ne a Sound-ra menj,ha nem akarsz nagy nemzetközi fesztiválra menni ne menj a Szigetre,ha mégis olyasmit szeretnél mint a Sziget de kisebb méretben akkor VOLT,ha pedig tényleg "kicsi" fesztiválra akarsz menni akkor a Strand :) de szerintem ennek teljes mértékben a te döntésednek kell lennie(jó beleszólhatnak a szüleid és a pénztárcás/pénztárcájuk)
2015. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én idén nyáron mind a három fesztiválra elmentem egy-egy napra. Jól mondod, ha nem szereted az elektronikus zenét akkor zárd ki a Soundot (bár szerintem az volt a legjobb, esetleg még a Sziget, bár én imádom az elektronikus zenét:D). A Volt kicsit kisebb mint a Sziget, jó ott a légkör, szerintem jobb mint a Szigeten, viszont a Szigeten több a nagy név, szerintem ott valamivel jobban is lehet bulizni. De tényleg a te döntésed legyen, várd meg a line upokat és válaszd amelyik jobban tetszik :) 18/F
2015. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm mindnekinek a választ, sokat segítettetek. :)
2015. aug. 18. 21:07
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

A Balaton Soundra akkor menj, ha szereted az agyongyúrt, de üresfejű férfiakat és a fantáziátlan miniszoknyás r#bancokat nézni. Szögezzük le, a Sound az nem fesztivál, hanem egy szabadtéri diszkó. Örülök kérdező, hogy az téged nem érdekel, ment a virtuális pacsi.

A Volt az egy nagyon igényes zenei repertoárral rendelkező fesztivál, ilyen szempontból talán a legjobb. A popzenétől az áll a legtávolabb. A Volton tapasztalataim szerint a többség magyar, és olcsóbb is ugye. Tele van jófej magyar emberekkel, amikor annyi idős voltam, mint te, a Voltra jártam inkább, a Szigettől egy kicsit tartottam.

A Szigeten idén voltam negyedszerre végig, nekem az a favorit. Zeneileg vegyes, amikor éppen nincs koncert, akkor sem unatkozol, mert annyi baromság van, amit végigjárhatsz (ability park, sziget beach, luminárium, stb), hogy egy hét nem elég rá.

Az emberek javarésze külföldi, főleg holland, francia, német, angol. Hihetetlenül közvetlenek az emberek, mintha egy teljesen másik dimenzióban lennél, randomságoknak öltöznek, ölelgetnek. Ebből a szempontból a Sziget jobb, mint a Volt.


Ennek ellenére viszont első fesztiválnak inkább a Voltot ajánlanám, az kisebb, családiasabb.


Tapasztalataim szerint nem mindenki részeg, de elég sokan azok. Viszont fesztiválon valahogy a részegség sem ugyanolyan, mint egy helyi kocsmában. Egyetlen egy balhéző, ordibáló, agresszív embert nem láttam még. Mindenki csak jókedvű, és ennyi.

Ha nem akarsz inni, nem iszol. Hogyne lenne élvezhető anélkül is, menj a koncertekre, ismerkedj, szórakozz józanul.

2015. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

köszi a részletes választ :) meg a pacsit :D

Soundot kilőttem, Szigetben a sok külföldi vonz, én bírom őket, ráadásul külföldi ismerőseim is lesznek kint, szóval elég vegyes társaság leszünk :D a VOLT-ot meg azért gondoltuk mi is, mert kisebb és rövidebb(4nap) és családiasabb talán, ami még fontos

nehéz döntés lesz, szerintem itt már csak a fellépők fognak dönteni :D

2015. aug. 19. 21:29
 26/26 anonim ***** válasza:

Kedves 19.!

Mi a baj a rockerokkal? :D

2019. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!