Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Első fesztivál? Tippek?

Első fesztivál? Tippek?

Figyelt kérdés

Tapasztalt fesztiválozók! Jövő nyáron a szülinapi ajándékom egy heti fesztivál jegy lesz. Főleg a Sziget és a Volt érdekel. Nem tudom, hogy első fesztivál élményként is jó egy ekkora fesztivál, vagy egy kisebbre kéne kilátogatni először. A társaságunk kb. 3-5 fő között fog mozogni. Mikor érdemes lefoglalni a heti jegyeket, mikor a legolcsóbb? Milyen fontos dolgokat kell vinni? Mennyi ételt és italt lehet bevinni? Tényleg mindenki részeg? Én személy szerint nem vagyok egy nagy ivó életemben ha egyszer berugtam, és egy-két pohárral iszok csak. Így is élvezhető lesz a fesztivál? És végül melyiket ajáljátok ti? (Nekem Sziget felé húz a szívem.) Ha van egyéb ötletetek vagy tanacsotok vagy bármilyen fontos infó, azt szívesen fogadom.

16/L



2015. aug. 12. 11:25
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Ezek szerint még nem voltál SOUNDON ,mert MO.-n messze a legjobb és legelitebb fesztivál.
2015. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Látom megoszlanak a vélemények...külföldiekkel semmi bajom nincs, jelenleg 4 nyelven beszélek:D szóval a Sound az elit, hát ha nincs tele sznobbal akkor ott is meglesem a fellépőket...VOLT-RÓL idén csak jót hallottam, a Sziget meg nemsokára kiderül.

A körülmények is fontosak nekem (azért nem egy plazacica vagyok) melyiken a legbiztatóbb?:D

2015. aug. 14. 22:08
 13/26 anonim ***** válasza:
A sound a plázaribizlik gyűjtőhelye.
2015. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
melyik az a 4? xd
2015. aug. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Miért fontos?:D

Amúgy magyar ugye :D angol, német, spanyol

2015. aug. 15. 10:10
 16/26 anonim ***** válasza:
pontosan. sound sose lesz elit..főleg ilyen tucat hakni djkkel. Az igazán elit az a sziget, utána nálam a volt mivel sziget 2 csak kicsiben..sound meg a kigyúrt fucked gabo és a divatlotyók gyüjtő helye.
2015. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
miért szarozzátok a soundot emberek? valakinek az tetszik,nektek nem oké de attól még nem kell leszólni...ismerőseim akik oda járnak(nem,nem plázap*csák vagy anyuciapucikiskedvencei) csak egyszerűen az elektronikius zenét szeretik,ami meg más fesztiválon valljuk be nincs olyan mennyiségben mint ott :)
2015. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Hát Soundot kizárnám, mert nem kedvelem az elektronikus zenét, ráadásul az időjárás is elég gyatra volt mostanában :/ nálam VOLT es Sziget a befutó:)
2015. aug. 15. 15:21
 19/26 anonim válasza:
Én voltam az összes fesztiválon, messze a SOUND a legjobb, illetve ott éreztem leginkább azt a bizonyos "fesztivál érzést". Sziget sem lenne rossz, de nem rockkerekkel akarok bulizni illetve ilyen zenét hallgatni. Arra ott van a hegyalja.
2015. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Őszintén kezdtek összezavarni:D de ha valaki még mást ajánl nyugodtan írja le :D
2015. aug. 15. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!