Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem engednek a szüleim...

Miért nem engednek a szüleim sehova?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok, alig akarnak elengedni valahova... Annyira idegesito, persze megertem hogy feltenek de ne ennyire..minden baratnomet, ismerosomet epengedik.. Olyan jo lenne kicsit szorakozni veluk, mit tegyek h engedekenyebbek legyenek?

2015. jún. 21. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy 16 évesen nem engednek el bulizni. Az igazat megvallva ennyi idősen ne a piálás legyen a lényeg, mert ha azt mondod nekik hogy pl: Az állatkertbe mész, és 8-ra otthon vagy akkor biztos vagyok benne hogy elengednek.


16 évesen engem se engedtek még le egyedül a többiekkel Velencére, ami így felnőttebb szemmel nézve teljesen logikus.


Amúgy pedig ha normális, nem ivós barátaid vannak, és egy házibuliba mennél, ahol a szüleid ismerik az ott lévőket akkor nem lenne probléma. Vagy benned nem bíznak eléggé, vagy esetleg van olyan ismerősöd aki nagyon nem tetszik nekik. Próbálj meg a kedvükben járni, és bizonyítsd be hogy igenis felelős vagy a tetteidért.

2015. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad, féltenek. Te is félteni fogod a gyerekedet majd felnőtt szemmel.

Természetes ösztön.


Bizonyítsd be, hogy felelősségteljesen tudsz viselkedni, segíts otthon amiben tudsz, beszélj velük, győzd meg őket, hogy 4 fal között nem tudsz élettapasztalatokat gyűjteni, ami pedig elengedhetetlen ahhoz, hogy normális, talpraesett felnőtt legyen belőled.

2015. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Italodba beleteszik a drogot, aztán arra eszmélsz a buli utáni reggel, hogy közben útszéli prosti lett belőled és minden csupa vér. Barátnőm húga megszökött otthonról (15 éves) és ez lett a vége. Most folyik a rendőrségi nyomozás, de a lányt be kellett vinni a pszichiátriára, mert öngyilkos akart lenni. Azt mondja, egy undorító pasit se akar látni többet.
2015. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!